2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تخمک گذاری یاعفونت.

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2728
2738
شایدم روز تخمک گذاریته تخمک هات ازاد شدن

میشه منو ببخشید ولی بین تخمک گذاری وتخمک های که ازاد میشن قاطی میکنم میخوام ازشما خواهرانه ازت بپرسم که یعنی اگه تخمک ازاد شد این به معنی باردارشدم؟  و روز تخم گذاریم یعنی چیه لطف میکنی اگه جوابم بدی

میشه منو ببخشید ولی بین تخمک گذاری وتخمک های که ازاد میشن قاطی میکنم میخوام ازشما خواهرانه ازت بپرسم ...

وسط سیکل ماهیانه یعنی حدود روز ۱۴ هم پری میشه روز تخمک گذاری

یعنی اون روز شانس باروری داری و باید تو همون  چند روز اقدام کنی به بارداری تا باردار شی

به غیر اون چند روز باردار نمیشی

یعنی ماهی یک بار تخمک گداری تشکیل و آزاد میشه و اونم وسط سیکله

وسط سیکل ماهیانه یعنی حدود روز ۱۴ هم پری میشه روز تخمک گذاری یعنی اون روز شانس باروری داری و باید ت ...

من الان هفت روز تموم کردم از پریودیم یعنی شانس باروریم کی چند روز دیگه روز تخمک گذاریمه؟ تابدون رابطه داشته باشیم شرمنده

2706