2737
2739

من دوماهه اقدام کردم ماه پیش نتیجه نگرفتم چندین ماه پیش قبل اقدام سونو گرفتم دوستان گفتن تنبلی دارم الان دوباره بخاطر اقدام امروز سونو گرفتم ۳۱ پری هستم پری هامم نامنظم حداقل ۳۵ روزه جای ک سونو گرفتم گفتن مشکلی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا انقدر سونو میدی بعد سونوهایی که تایم بدی میدی تنبلی تخمدان داری اگه میخوای ببینی تخمک گذاری داری باید وسط سیکلت سونوگرافی بدی یعنی روز 15 -17 سیکلت سونو واژینال هم باید باشه اگه فولیکول بزرگ نداشتی داروهای تحریک تخمک گذاری مصرف کنی

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...
2738

دومی نشون داده پلی کیستیکی 

اولی هم نشون داده اون فولیکولهای متعدد دیگ نیستن بجاش فولیکول غالب هم نداری ک اگ وسط سیکل باشه ینی تنبلی تخمدان اگه اوایل سیکلته امید هست ک فولیکول رشد کنه

استقلال جونمه ...ابی رنگه خونمه...
چرا انقدر سونو میدی بعد سونوهایی که تایم بدی میدی تنبلی تخمدان داری اگه میخوای ببینی تخمک گذاری داری ...

من این سونو اولی رو امروز گرفتم سونی دوم رو خیلی وقت پیش ینی نمیدونم هفت ماه پیش یا بیشتر گرفتم

2706