2737
2734
عنوان

اسکرین شات پیامای منو شوهرم 😍

| مشاهده متن کامل بحث + 37791 بازدید | 717 پست

استارتر تو پیامهای اولت گفتی رفتی کارهای مختلفی که میشه تو رابطه جنسی انجام داد رو یاد گرفتی 

حالا سوالم اینه از کجا یاد گرفتی

چون من تاحالا فیلم بد ندیدم از طرفی دوست دارم شوهرم از رابطمون راضی باشه

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
استارتر تو پیامهای اولت گفتی رفتی کارهای مختلفی که میشه تو رابطه جنسی انجام داد رو یاد گرفتی  ...

سرچ‌ کنی هست عزیزم بیشتر در مورد اهمیت این قضیه مطلب خوندم و پی به اهمیتش بردم که واقعا اگه کیفیت داشته باشه تاثیر بسیاااار زیادی رو زندگی داره. سعی کردم گرمیجات زیاد بخورم که به درخواست های شوهرم نه نگم. ازش بپرسم چیا دوست داره ادم تو اتاق خواب خودش باید حیارو بذاره کنار عزیزم. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم امضاتو خوندم اومدم تاپیکت.

منو نامزدم سه روزه قهریم

به نظرت پیشقدم شم پیام بزنم؟

غرورشو شکوندم گفتم بیکاری و پول نداری

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت

سلام بیا ب منم کمک کن.دیروز شوهرم ب عجله و استرس زنگ زد برو خونمون مامانم مریضه حاش خوب نیس یه سوپی چیزی درست کن من میبرمش دکتر.اینقدر ناراحت بود دهنش خشک شده بود.منم از سر کار با عجله رفتم خونه سوپ آماده کردم شروع کردم ب خونه جارو زدن گفتم الان خواهر شوهرام میان پیش مامانشون خونش مرتب باشه.از راه اومدن که حالش خوب خوب بود دکترم فقط بهش یه چرک خشک کن داده بود ک سرما خورده.

بعد ازش پرسیدم سوپ میخوری یا نه گفت من نهار خوردم.ب شوهرم گفتم بیا سوپ بخور تازه اس گفت من نهار خوردم رفت سر کار.تا شب خونش بودم هیچکدوم از دختراش نیومدن فقط ساعت ده شب ک ما شام خوردیم بعدش بزرگه زنگ زد حال مامانشو پرسید.

من شش ماهه عقد کردم مادر شوهرم حتی یبارم مامان و بابامو خونش دعوت نکرده.حتی شبی ک رفتیم عقد کردیم تو رستوران آورد پاگشا رو ب من داد و اصلا مارو خونشون دعوت نکردن.مامانم شهرستانه دیروز اومده بود شهر ما.ولی چون من خونه نبودم رفته بود خونه خالم.مادر شوهرم حتی یبارم تعارف نکرد ک ب مامانت بگو بیاد اینجا.گفت خب کلیدو بهش میدادی بره خونتون.گفتم خب من خونه نباشم ک تنهایی نمیره خونمون.اصلا نگفت من حالم خوبه پاشو برو خونه مامانت اومده.بعد دایی جاریم فوت شده ب من میگه اس ام اس بزن و از طرف خودت بهش تسلیت بگو.انگار اون باید ب من یاد بده که من چیکار کنم یا نکنم

یه هفته پیش مامانم گله کرد که من همش ب مادر شوهرت زنگ میزنم حالشو بپرسم هیشکی ب من زنگ نمیزنه.میگه اصلا اون ب من زنگ نمیزنه

اینقدر بهم برخورد که اینجوریه.دوس دارم همه اینارو ب شوهرم بگم.اگر نگم فکر میکنه من چون لبخند میزنم حتما همه چیز روبراهه و مامانش خیلی خوبه

2728
سلام بیا ب منم کمک کن.دیروز شوهرم ب عجله و استرس زنگ زد برو خونمون مامانم مریضه حاش خوب نیس یه سوپی ...

سلام عزیزم ببین بحث خانواده شما و خانواده شوهرتون البته نه برا شما کلا بحث مامانمو مامانش یا بابامو باباش یه بحثیه که هیچ وقت به نتیجه نمیرسه. هر کسی تربیت و شعور خودشو نشون میده با رفتاراش اینکه شما موقع مریضی سوپ بردی این نشون از سطح شعور شماست اینکه دیگران در برابر خوبی شما چه واکنشی نشون میدن بحث شعور و تربیت خانوادگی خودشونه و میزان درکشون. اینکه مادر شما اومده و دعوت نکردن و رفتن خونه خالت خب مامانت اونجا راحتتره و شما وقتی خودت دیدی مامانت اومده میگفتی مامان اگه کاری نداری من برم که مادرم اینا اومدن خونه خالمن میرفتی. اینکه دعوتشون نکردن خب باز شعور و فرهنگ اونارو نشون میده هر چند اینجا میتونی به شوهرت تذکر بدی ولی به نظر من نده بیخیال دعوت کردن برید نکردنم نرید وقتی تو رستوران بردتتون و تو خونه نبرده دیگه بیخیال این ادم بشید. به مادرتونم بگید وقتی زنگ نمیزنه شمام نزن کسی گله نمیکنه. بعدم اصلا و ابدا از ادما هیچچچچ توقعی نداشته باش اینجوری راحتتری رفتار بقیه نشون شخصیت خودشونه اصلا به جایگاه تو ربطی نداره. شما ازدواج کردی و الویت خودتی و شوهرت حتی الویت پدرومادر خودتم نیستن هیچ چیزی مهمتر از ارامش بینتون نیست پس گله و شکایت بذار کنار زنگ نزد مامانتم نزنه دعوت نکرد مامانتونم دعوتش نکنه. دیگه گله ای هم نیست.

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
سلام بیا ب منم کمک کن.دیروز شوهرم ب عجله و استرس زنگ زد برو خونمون مامانم مریضه حاش خوب نیس یه سوپی ...

بعدشم گلم شما خودتون دارید این کارارو میکنید مثلا مادرتون خودش داره زنگ میزنه اینا انتخابای خودتونه خب شاید واقعا طرف مقابل نخواد مث شما رفتار کنه یا نخواد جبران کنه. پس شما این کارارو نکنید از اونام توقعی نداشته باشید. شما زن پسرشون هستید دلیلی نداره اونا عاشق شما باشن یا خانوادتون اصلا دلیلی نداره حتی شمارو بخوان. اصلا خودتون درگیر روابط خانوادگی نکنید. اگه محبت میکنید منتظر جبران نباشید حتی یه تشکر اگرم نمیتونید و دلتون میشکنه پس محبت نکنید بشید مث خودشون.  به شوهرتم بگی فایده نداره سعی کنید رویه خودتون تغییر بدین. 

سلام عزیزم ببین بحث خانواده شما و خانواده شوهرتون البته نه برا شما کلا بحث مامانمو مامانش یا بابامو ...

آره درست میگی همینطوره

مرسی عزیزم ک با حوصله جواب میدی.

میشه لطفا تو خصوصی ازت سوال بپرسم؟مربوط ب روابط جنسی هست

2738

من این فایل و گوش نکردم اما قراره دانلودش کنم چند تا نکته هایی که شما گفتین انجام میدادم مثلا تو دعوا اصلا جوابش نمیدم خودش کوتاه میاد بعدا هرچه خواستم بهش میگم آخرش هم حرف من میشه و همون کاری که من میخوام وانجام میده

آره درست میگی همینطوره مرسی عزیزم ک با حوصله جواب میدی. میشه لطفا تو خصوصی ازت سوال بپرسم؟مربوط ب ...

اره عزیزم

من این فایل و گوش نکردم اما قراره دانلودش کنم چند تا نکته هایی که شما گفتین انجام میدادم مثلا تو دعو ...

افرین بهت عزیزم این فایلم گوش کنی دیگه عالیه

افرین استاتر اونقدر خانم و انسانی که دلت میخواد رابطه ی بقیه هم مثل خودتون خوب بشه 

بینهایت کارت زیباست💖

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
سلام زینگول منم زندگیم به تار مویی رسید ولی خداروشکر با صبر و گذشت و توسل و توکل سختی ها هموارتر شد ...

کدومش خودتی؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706