2703
2553
عنوان

ترخدا بگید با شوهرم چ کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 53 پست

از در مهربونی وارد شو ی کم با سیاست باهاش رفتار کن ب عبارتی یاد بگیر با پنبه سر ببری وگرنه این طوری بعید میدونم راه ب جایی ببری

آقو ی ضرب المثل شیرازی هم هس ک هیچی نمیگه فقط زل میزنه تو چشات
هروقت اومد سمتت بگو پیییف پپیییف چ بوی گوهی میاد از توعه؟؟؟؟ ینیییاااا نااابووود میشه صبا هی ازش فا ...

هزاررررر بار گفتم یذره م براش مهم نیست بی شخصیت غرور نداره

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مهربونی بهش بگو

بگو واااای ک چقد وقتی موهاتو کوتاه میکنی یا مثلا میری حموم ماه میشی ب خوبی بگو تحسینش کن تا روش تاثیر بزاره

خدایا صبری به من عطا کن تا دربرابر مصلحت تو تسلیم باشم💔
شوهر من دندوناشو مسواک نمیزد.یکی دو بار با ملایمت و شوخی بهش گفتم.الان دیگه مسواک میزنه.چون دید من خ ...

شوهرت حتما غرور دارع و بهش برخورده.این غرور نداره

خدایا من هرجور که فکر میکنم میبینم امکان نداره تو فقط بخاطر یه 🍎سیب مارو انداخته باشی رو زمین🌏...شاید باغتو آتیش زدن🔥؟شایدم عزرائیل و جبرئیل دست به یکی کرده باشن...🙏🙌😶
2720

دیگ ازش متنفرم دوس ندارمببینمش یاوباهاش هم کلام بشم.حتی اگر بشه تمیز ترین مرد دنیا

یعنیی از اول زندگی همینجور بود؟یا یه مدته اینجور شده؟ چقدد بد

از اول...منتهی اون موقع بچه نداشتم کنترلش میکردم الان ک بچه دارشدم بخدا دیگ سختمه...میگم تو ک بچه نیستی خودت ب خودت برس.الان ی هفتس پسرم مریضه درگیرشم...خب نمیتونم ب اونم رسیدگی کنم ک

2714
از اول...منتهی اون موقع بچه نداشتم کنترلش میکردم الان ک بچه دارشدم بخدا دیگ سختمه...میگم تو ک بچه نی ...

چقد بد!خدا صبرت بده

دیگ مجبوری مث قبل بش رسیدگی کنی تا متعادل شه

خــــدا امیــد من است...

ببین باید عادتش بدی من همسرم جیش،که میکرد،دسشومایع نمیزد یمدت دم دستشویی،وایمیستادم تا ببینم مایع میزنه 

یموقع هایی هم میگفت مایع زدم میومدم بو میکردم ببینم راست میگه ،خلاصه چک میکردمش 

کم کم  عادت کرد

بهداشت و باید یادش بدی 

فکر کردن کار سختیست !! برای همین اکثریت مردم «قضاوت»میکنند...
شوهرت حتما غرور دارع و بهش برخورده.این غرور نداره

آره.مغروره.درست تشخیص دادی.

داداش منم مثل شوهر توه.هرچقدرم بهش غر میزنیم فایده نداره.طلبکارم میشه.نمیدونم بعد ازدواج درست میشه یانه.

خدایا شکرت  

وای متنفرم از مرد تن پرور بوگندو

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃

باهم برین حموم خب به همین بهونه تشویق میشه میاد

رفتین حموم خودت براش اصلاح کن

با شوخی و خنده همدیگرو بشورین

بعدش بیاین باهم خوش بگذرونین🙄

ایران✈آلمان                                                   عشقم 💟ماهان💟
2706