2410
2553
عنوان

نامزد سابق دوستم بهش پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 33 پست
منظورت از تعهد رسمی هست؟ نه چیزی رسمی نبوده.... در حد همون خونواده ها که گفتم و زمان نسبتا طولانی که ...

خب دیگه هر کی رفته پی زندگی خودش...

اون پسره هم یا ببخشید حالا کرم داشته که باز اومده یه جیزی گفته... یا ممکنه باز هم بعنوان دوست عادی باهم در ارتباط بودند اونم اومده به دوستش خب گفته در شرف ازدواجه که مورد دوم عیبی نداره

حالا الان مشکلت چیه دقیقا ؟اینکه دوستت طرفو هنوز دوست داره و ناراحت شده یا حرصش گرفته چرا پسره داره دوماد میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب دیگه هر کی رفته پی زندگی خودش... اون پسره هم یا ببخشید حالا کرم داشته که باز اومده یه جیزی گفته. ...

آخه معنی ندارد بخواد متأهل باشه و با هم دوست معمولی باشند وقتی اون خاطره ها بینشون هست.... اصلا دوست منم هیچی.... خود این آقا اونقدر دوستم براش جذابیت داشت اون‌زمان، الان هم که سلیقه اش عوض نشده.... 

دوست من آدم یه همچین رابطه ای نیست مطمئنم.....

سوال دوماد رو نمی‌دونم من توی دلش که نیستم ولی فکر نمیکنم حرص باشه.... چون پسره براش تموم شده بود.... الان به نظرم بیشتر شوک هست و ناراحتی ....

به نظر من کلا کار پسره خیلی اشتباه بود که شروع کرد به پیام دادن ... من که میگم انشالله توی زندگیش نتیجه اینقدر نفهم بودنش رو بگیره .... دوست من با این آقا کاری نداشت که این کار رو میکنه

آخه معنی ندارد بخواد متأهل باشه و با هم دوست معمولی باشند وقتی اون خاطره ها بینشون هست.... اصلا دوست ...

خب اگه کاری نداشت که پس گزینه۱ پسره انگار مرضی داشته

ولی خب اگه دوست عادی شدند و رابطه ی دوست خوبی و اینا رو به هم زده بودند از نظر‌من موردی نداره ولی من که همه چیزو نمیدونم

به دوستت بگو اصلا براش مهم نباشه

کینه هم نگیره...اصلا ارزش نداره بهش فکر کنه حتی ۱ثانیه

بره پی زندگی خود و خوش باشه ،خوشش هم نمیاد پسره رو بلاک کنه کلا

2720