2703
2553
عنوان

نامزد سابق دوستم بهش پیام داده

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 33 پست

بگه خب چیکار کنم بیام عروسیت الان؟؟ داری دعوتم‌میکنی🙄😐واقعا کم کم دارم ب این‌نتیجه میرسم افراد مریض جامعه افزایش پیدا کرده😑

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا میخواسته دوستت را آتیش بزنه با این کارش و موفق هم شده حالا جوجه را اخر پاییز میشمارن زود ازدوا ...

منم بهش همین رو میگم ولی الان خیلی ناراحت شده.... بعد از این آقا هم کسی که مثل اون باشه وارد زندگیش نشده... 

فقط یکی دیگه همین موقعیت و داشت و شخصیتش هم‌ به همدیگه میخوردن که یه سری آدم حسود این وسط کرم ریختن و نذاشتن رابطه شون پیش بره به جایی برسه

2456

تجربه به من ثابت کرده

حتی وقتی علاقه ای درمیون نیست

یا طرف فقط دنبال سواستفاده بوده و علاقه ای به اون یکی نداشته

بازم وقتی پای یکی دیگه میاد وسط آدما تحمل نمیکنن و حسااابی حسادت میکنن

حتی بعد از مدت ها

دلیلشو راستش نمیدونم!ینی شاید خیلی منطقی به نظر نیاد!

ولی

طبیعیه

دوستت حق داره ناراحت باشه!هر کسی بود ناراحت میشد...بخصوص اگر گذشته ی شیرین و عاشقانه ای باهم داشتن

زمان باید بگذره 

و اینکه دلایل جدا شدنشون رو الان با مهربونی بهش یاداوری کن

و به یادش بیار که اون موقع بهترین تصمیم رو گرفته

به نیت اون اقا هم کاری نداشته باشید...همون بهتر که از زندکی دوستتون رفت با این حجم از نادانی

پسره جدی گفته حالا نخواسته ببینم دختره چی میگه و واکنش چیه

نه فکر میکنم جدی هست.... دفعه قبل هم که رابطه شون به هم خورد (چند سال پیش) زنگ زد گفت من دورم ازت و اینجا با کسی دوست شدم.... 

از اون موقع هیچ ارتباطی نداشتند تا الان که پسره بهش پیام داده

خب دوستت اگه نمیخواستش چرا ناراحته الان؟؟ فقط برای هم آرزوی خوش بختی کنن و والسلام

دوستم اول رابطه نمی‌خواست با اینکه همون موقع هم موقعیت پسره خوب بود... اما به خاطر دانشجو بودن خودش نمی‌خواست.... بعدازظهر پسره کلی رفتار عاشقونه و اصرااااار کرد تا وارد زندگی دوستم شد.... الآنم دوستم بهش گفته خوشبخت بشی ولی خودش از درون ناراحته ....

2714
بگه خب چیکار کنم بیام عروسیت الان؟؟ داری دعوتم‌میکنی🙄😐واقعا کم کم دارم ب این‌نتیجه میرسم افراد مری ...

وای خیلی خوب بود جوابت.... 

به نظر منم پسره مریضه..... ولی خب ظاهر زندگیش عالیه... دوستم خودش هم میگه حتما خواسته بهم پز بده... اما میگه من که رابطه رو به خاطر یکی دیگه به هم نزده بودم که این آقا الان عقده کرده باشه بخواد انتقام بگیره

منظورت از رابطه چیه؟معاشرت دوستانه یا پسره ی پررو خیال دیگه ای داشته؟

دوست بودند و حرف از ازدواج.... حتی میگم فقط پدرهای دوتاشون نمی دونستن به دلایلی... وگرنه مامان ها و خواهر و برادرها می دونستن... نه رابطه اونطوری که منظورت هست نداشتند

دوست بودند و حرف از ازدواج.... حتی میگم فقط پدرهای دوتاشون نمی دونستن به دلایلی... وگرنه مامان ها و ...

خب اگه دیگه به هم زده بودند که مشکلی نیست

حرف ازدواج یعنی چجوری بودند؟فقط حرف بوده یا تعهدی هم داشتند به هم... وقتی پسره خارج بوده قول و قراری داشتند؟

تجربه به من ثابت کرده حتی وقتی علاقه ای درمیون نیست یا طرف فقط دنبال سواستفاده بوده و علاقه ای به ...

دوستم فکر میکنم چون مجرد هست اینقدر داره اذیت میشه ولی خب رابطه شون چون پسره خیلی تلاش میکرد دوستمو نگه داره، رابطه بدی نبوده مخصوصا اینکه خیلی زیاد حرف همو می فهمیدند و خاطره خوب زیاد دارن 😞

خب اگه دیگه به هم زده بودند که مشکلی نیست حرف ازدواج یعنی چجوری بودند؟فقط حرف بوده یا تعهدی هم داشت ...

منظورت از تعهد رسمی هست؟ نه چیزی رسمی نبوده.... در حد همون خونواده ها که گفتم و زمان نسبتا طولانی که با هم بودند

به هم زدن هم که گفتم... خیلی وقت هست تموم شده، این آقا بعد از مدتها اومده دوستمو پیدا کرده و پیام داده بعد هم اینطوری گفته....

2706