1147
1273
عنوان

نامزد سابق دوستم بهش پیام داده

522 بازدید | 33 پست

دوست من چند سال پیش با یکی آشنا شد.... هر دو هم سطح تحصیلات و موقعیت اجتماعی خیلی خوبی دارند... دوستم با هیچ پسری هیچوقت دوست نشده بود و این آقا خیلیییی تلاش کرد تا وارد زندگی دوستم بشه... حتی وقتی از ایران رفت باز هم با دوستم در ارتباط بود (وقتی سر می‌زد ایران هم در ارتباط بودند) بعدا رابطه شون به دلایلی به هم خورد (خونواده ها در جریان بودن، به جز پدرهاشون)

حالا پسره داره ازدواج می‌کنه به دوستم پیام داده و گفته.... دوست منم هنوز مجرد هست و ناراحت شده...

چه دلداری به دوستم بدم؟؟؟ خب پسره هدفش چیه بعد از چند سال دوستمو پیدا کنه اینو بگه؟؟؟!!!!

شاید دختره رو مقصر میدونه توی بهم خوردن رابطه میخواد اینجوری بهش بفهمونه ...  

اگر می خواهید حقیقتی را خراب کنید، خوب به آن حمله نکنید، بد از آن دفاع کنید (دکتر شریعتی)  مکتب و موضوعی ک دارید ازش دفاع میکنید با حرف نامطمین و اشتباهتون بیشتر ضربه میخوره یا حرفای طرف مقابل #ب_خودی_نزنیم_لطفا         اسباب کشی لعنت بهت                                    Always stunned  

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

دوستتو پیدا کرده چی بهش گفته؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من همونیم که ناخواسته باردار شده بود🥴 تمام آینده رو فقط برای پسرش برنامه ریزی کرده بود و نمیتونست عضو جدیدو بپذیره😓 افسردگی گرفته بود نمیتونست با بارداریش کنار بیاد😖 دنبال دارو و روش های سقط بود😭،الان همون جنین ناخواسته به دنیا اومده یه دختر به زیبایی و سفیدی فرشته ها.اون روی شوهرمو با اومدن دخترمون بعد از ۸ سال زندگی مشترک تازه دیدم جوری قربون صدقه ی دخترمون میره و تو آغوش میگیرتش که باورم نمیشه این مرد همون شوهر  خجالتی و کم عاطفه است که  به زبون اوردن احساساتش خیلی براش سخت بود ،باشه. هر بار که به دخترم نگاه میکنم میگم خدایا هزار مرتبه شکرت که این فرشته کوچولورو به ما دادی )الهی لحظه لحظه ی  زندگی تک تکتون  پر از اتفاقای ناخواسته شیرین و پر از ارامش مث شیرینی اتفاق ناخواسته ی ما باشه.          فرزندان شیرین تر از جااااااااااانم                     وجودتان بهترین نعمت عالم هستی است     وجودتان مرا شاد میکند وخوشبختی دنیا را به من هدیه میدهد من این روزا تا اوج پرواز میکنم   من این دوست داشتن را از هرچیزی در این دنیا با ارزش ترمیدانم.  .خداوندا به اندازه تمام هستی شکرت .                    
1279

یع عوضی اشغاله که دیده گند زده تو زندگیش خواسته حالا که حالش خرابه..حال اونم خراب کنه....بیشتر جنبه انتقام داره....ولی ته تهش می خواست اگر بشه اون دخترو برگردونه...حداقل بهش بگه به اون گفتم تا از وجدان درد مزخرف نمیره

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
یع عوضی اشغاله که دیده گند زده تو زندگیش خواسته حالا که حالش خرابه..حال اونم خراب کنه....بیشتر جنبه ...

آخه به دوستم گفته انشالله خیر هست و فلان.... منم میگم حالش از درون خرابه ولی دوستم میگه نه.... همه‌چیز زندگی پسره الان عالیه ... فقط یکسال اختلاف سنی دارند دوست من مجرده ناراحت شده .... چون بالاتر از سی هست 

1334

اره پسرا خیلیاشون مریضن 

من یه خواستگار داشتم لات بود ازدواج نکردم باهاش 

هر بار تو تل گرام عکس خودمو شوهرم میذارم میاد میگه در حسرتت موندم فلانو بهمان به صورت ناشناس میاد فک میکنه من نمیشناسمش منم نمیگم که میدونم کی هستی اصلا جواب نمیدم و بلاک می‌کنم 

هر بارم با یه شماره جدید خسته شدم از بلاک کردن

یه بار نوشته بود مراقب خودت باش نوشتم مراقبم هست بعدم بلاک کردم  

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

دقیقا میخواسته دوستت را آتیش بزنه با این کارش و موفق هم شده حالا جوجه را اخر پاییز میشمارن زود ازدواج کردن دلیل بر خوشبختی نیست انشاءالله دوستت هم ازدواج میکنه و خوشبخت میشه.

1226

بگه خب چیکار کنم بیام عروسیت الان؟؟ داری دعوتم‌میکنی🙄😐واقعا کم کم دارم ب این‌نتیجه میرسم افراد مریض جامعه افزایش پیدا کرده😑

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
دقیقا میخواسته دوستت را آتیش بزنه با این کارش و موفق هم شده حالا جوجه را اخر پاییز میشمارن زود ازدوا ...

منم بهش همین رو میگم ولی الان خیلی ناراحت شده.... بعد از این آقا هم کسی که مثل اون باشه وارد زندگیش نشده... 

فقط یکی دیگه همین موقعیت و داشت و شخصیتش هم‌ به همدیگه میخوردن که یه سری آدم حسود این وسط کرم ریختن و نذاشتن رابطه شون پیش بره به جایی برسه

تجربه به من ثابت کرده

حتی وقتی علاقه ای درمیون نیست

یا طرف فقط دنبال سواستفاده بوده و علاقه ای به اون یکی نداشته

بازم وقتی پای یکی دیگه میاد وسط آدما تحمل نمیکنن و حسااابی حسادت میکنن

حتی بعد از مدت ها

دلیلشو راستش نمیدونم!ینی شاید خیلی منطقی به نظر نیاد!

ولی

طبیعیه

دوستت حق داره ناراحت باشه!هر کسی بود ناراحت میشد...بخصوص اگر گذشته ی شیرین و عاشقانه ای باهم داشتن

زمان باید بگذره 

و اینکه دلایل جدا شدنشون رو الان با مهربونی بهش یاداوری کن

و به یادش بیار که اون موقع بهترین تصمیم رو گرفته

به نیت اون اقا هم کاری نداشته باشید...همون بهتر که از زندکی دوستتون رفت با این حجم از نادانی

1331