2733
2734

چرا تلخ

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلم یه نی نی براش بیار

خیلیم حساس نشو بچه ها از این تصورات زیاد دارن

داشت زير لب می خوند:"كه من باد ميشم ميرم تو موهات'👱‍♀️..."بهش گفتم به جای اينكه واسم كنسرت برگزار كنی 🎉پاشو كمک كن اين تختو جا به جا كنيم، كمرم درد گرفت به خدا!با شيطنت باز گفت:" ای بخت سراغ من بيا، كه رخت خواب من با خيال خامم گرم نميشه"   😂❤بهش گفتم از بد شانسيت كه بختت من بودم، قيافه ی ناراحت و اخمو به خودش ميگيره و آه ميكشه، ميگه هيييی😣...كنارش ميشينم، بهش ميگم پشيمونی؟ميگه: میدونی من يه تئوری دارم، ميگم كه هر كسى توزندگيش عاشق يک نفر بايد بشه، اون آدم درست يا غلط هميشه عاشق اون آدم ميمونه، دلش به ياد اون آدم گرمه👫،چشماش👀 به خيال اون آدم گرم خواب ميشه، دستاش👐 با خيال اون آدم گرم ميمونه.حالا ببين، چقدر بايد، خوش شانس و خوشبخت باشی، كه همونی رو پيدا كنی كه اونم شب ها با خيال تو ميخوابه، روزا به عشق تو بيدار ميشه❤. چقدر بايد خوشبخت باشی كه بين اين همه آدم كسى رو پيدا كنی كه همونطور كه اون وسط ذهنت جا كرده، توام وسط قلب اون جا كنی💑...بهش گفتم: تو پيدا كردی؟گفت: من خوش حالم، تو خوشحالی؟ همين الان؟😊       گفتم: خب آره، داريم خونه ی آينده مونو🏡 ميچينيم، تو كنارمی و خوشحالم، همه حالشون خوبه...حرفمو قطع ميكنه و ميگه: پس دوتامون💑 درست انتخاب كرديم،هيچكی پيش آدم اشتباهی خوشحال نيست..❤
2731

وااا مگه عروسک فقط مال دختره؟ 

داداش منم یه گربه و یه خرس داشت همش با اونا میخوابید 

الان هم نگه داشته برای بچه ش

از نظر روحی هم مشکل نداره الان بزرگ شده دیگه مثل بقیه پسرهاست

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
2738
چون هیچ دوست و همزبون و همصحبت یا همبازی نداره تمام وقت خودشه و عروسکش    

کوتاهی از شماست ی فکری ب حالش بکنید بچه اینجوری منزوی میشه از نظر اجتماعی

عاشقم میشی دوباره....عاشقِ اونی که نیست.....
وااا مگه عروسک فقط مال دختره؟  داداش منم یه گربه و یه خرس داشت همش با اونا میخوابید& ...

خیلی دلم ریش میشه ‌. خیلی باهاش حرف میزنه وقتی پاره میشه میدوزش غذا بهش میده 

کوتاهی از شماست ی فکری ب حالش بکنید بچه اینجوری منزوی میشه از نظر اجتماعی

دوتا کلاس اسمش نوشتم روزی یه ساعته ولی بقیه ساعات روز تنهاست وقتی هم پارک میبرمش به شدت پرخاشگری میکنه مدام مردمو بهونه میکنه اونا همش با اقوام و چند خانواده باهم هستن اما ما تنها هستیم

پسر منم همینجوره الان با هم مثلا رفتن سینما فیلم سینمایی شبکع نهال رو میبینع پسر من دوتا داداش داره

پسرت دو تا داداش داره؟؟خیلی خیلی خوش بحالش. پسر من خیلی تنهاس خیلی

2706