2726
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 8198 بازدید | 330 پست

اومدم ببینم جواب چیه😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیزم.اینکه شوهرتون رفتارش بده دلیل نمیشه به قومیتی توهین کنید. چرا فک میکنید ازدواج ک کردی ...

عزیزم قطعا مخاطب امثال من خانومای محترمی امثال شما نیست،خودت میتونی بفهمی کدوم خانوما مخاطب هستن. 

منم میگم مردی ک نگاه ب زنی میکنه خوبه قبلش ی نگاه ب خودش کنه،خودش چ پخی هست ک زنش رو زیبا نمیدونه. 

2728
بهش مخبت کن محبت محبت

متاسفانه بعضی از زندگیا انقد دچار روزمرگی و تکرار شده که به سختی درست میشه.هرچند من اگه خدای نکرده تواین شرایط قرار بگیرم خودم شروع میکنم واسه ساختن.تازه اول راهه.شادی رو برمیگردونم.خونه ی شاد مستلزم وجود یه زن شاده یه مادر شاد.باید حتی تو بن بست تا آخرین نفس جنگید برای زندگی.رابطه ی دوستی نیست،همسایگی نیست.زناشویی هست پس باید باید باید در صدد بهتر شدنش بربیایم و تلاش کنیم

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
بخدا از حیوون پست ترن

تا زنا پا ندن و عشوه گری نکنن و لباس نامناسب نپوشن و لبخند نزنن هیچ مردی جرات نداره ب زن بگه بالا چشمت ابرو

من خودم سر و سنگین راه میرم تا الانم کسی جرات نکرده حرفی بزنه یا نگام کنه

متاسفانه بعضی از زندگیا انقد دچار روزمرگی و تکرار شده که به سختی درست میشه.هرچند من اگه خدای نکرده ت ...

زن چرا باید شاد باشه وقتی بارها دلش شکسته،اونی ک شادی رو اول ب زن میده شوهرشه،

من ب شخصه جایی هستم ک غریبم،دوتا پسر ۴ و ۲ ساله دارم ک دومی خدا خداسته بود،باشگاه تایمش ۸ صبح تت ۲ ب ...

خب گلم عزیزم

گناه اون خانم های بیرون خونه چیه

دین تو خونه شون قائم شن چون بعضی مردها نمیتونن نگاه و نفس شون رو کنترل کنن و ...

این میشه پاک کردن صورت مسئله

عزیزم قطعا مخاطب امثال من خانومای محترمی امثال شما نیست،خودت میتونی بفهمی کدوم خانوما مخاطب هستن.&nb ...

خانومی منم کلا گفتم.و قبول دارم حرفتونو،ولی خب متاسفانه اینجوریه. و این آقایونم کاریشون نمیشه کرد . ولی خب حداقل میشه حرص نخورد و کاری کرد که اونا خودشونو کمتر از زنشون ببینن و این فقط از یه خانوم برمیاد

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...
2706