2726
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 8196 بازدید | 330 پست

اومدم ببینم جواب چیه😅😅

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

استارتر عزیزم.اینکه شوهرتون رفتارش بده دلیل نمیشه به قومیتی توهین کنید. چرا فک میکنید ازدواج ک کردی ...

عزیزم قطعا مخاطب امثال من خانومای محترمی امثال شما نیست،خودت میتونی بفهمی کدوم خانوما مخاطب هستن. 

منم میگم مردی ک نگاه ب زنی میکنه خوبه قبلش ی نگاه ب خودش کنه،خودش چ پخی هست ک زنش رو زیبا نمیدونه. 

2728
بهش مخبت کن محبت محبت

متاسفانه بعضی از زندگیا انقد دچار روزمرگی و تکرار شده که به سختی درست میشه.هرچند من اگه خدای نکرده تواین شرایط قرار بگیرم خودم شروع میکنم واسه ساختن.تازه اول راهه.شادی رو برمیگردونم.خونه ی شاد مستلزم وجود یه زن شاده یه مادر شاد.باید حتی تو بن بست تا آخرین نفس جنگید برای زندگی.رابطه ی دوستی نیست،همسایگی نیست.زناشویی هست پس باید باید باید در صدد بهتر شدنش بربیایم و تلاش کنیم

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
بخدا از حیوون پست ترن

تا زنا پا ندن و عشوه گری نکنن و لباس نامناسب نپوشن و لبخند نزنن هیچ مردی جرات نداره ب زن بگه بالا چشمت ابرو

من خودم سر و سنگین راه میرم تا الانم کسی جرات نکرده حرفی بزنه یا نگام کنه

متاسفانه بعضی از زندگیا انقد دچار روزمرگی و تکرار شده که به سختی درست میشه.هرچند من اگه خدای نکرده ت ...

زن چرا باید شاد باشه وقتی بارها دلش شکسته،اونی ک شادی رو اول ب زن میده شوهرشه،

من ب شخصه جایی هستم ک غریبم،دوتا پسر ۴ و ۲ ساله دارم ک دومی خدا خداسته بود،باشگاه تایمش ۸ صبح تت ۲ ب ...

خب گلم عزیزم

گناه اون خانم های بیرون خونه چیه

دین تو خونه شون قائم شن چون بعضی مردها نمیتونن نگاه و نفس شون رو کنترل کنن و ...

این میشه پاک کردن صورت مسئله

عزیزم قطعا مخاطب امثال من خانومای محترمی امثال شما نیست،خودت میتونی بفهمی کدوم خانوما مخاطب هستن.&nb ...

خانومی منم کلا گفتم.و قبول دارم حرفتونو،ولی خب متاسفانه اینجوریه. و این آقایونم کاریشون نمیشه کرد . ولی خب حداقل میشه حرص نخورد و کاری کرد که اونا خودشونو کمتر از زنشون ببینن و این فقط از یه خانوم برمیاد

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...
2706