2737
2734
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 8199 بازدید | 330 پست

این سوال یکمرد بمن جواب داد گفت من زن دارم ولی نیازدارم بابقیه هم باشم و حوصله م سرمیره تنوع میخام و چون پولشم دارم میتونم این تنوع رنگی برای خودم درست کنم و وقتی خسته شدم همشون ی طرف پرت میکنم و گوشیمم خاموش میکنم وازدسترسشون خارج میشم چون سیرشدم وباز به تنهایی و بودن باخانوادم نیاز دارم هه اینجورادما لاشین کثافط لجن هستن و هرجا دیدینشون قشنگ قهوه ایشون کنین تا بفهممن لیاقتشون چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من ب شخصه جایی هستم ک غریبم،دوتا پسر ۴ و ۲ ساله دارم ک دومی خدا خداسته بود،باشگاه تایمش ۸ صبح تت ۲ ب ...

عزیز دلم من جای تو نیستم و نمیتونم قضاوتت کنم چون ممکنه ناعادلانه باشه.اما به نظرم توی محیط خونه هم میشه خانوما به خودشون برسن ورزش کنن.بله دوتا بچه ۴و۲ساله خیلی مسئولیت سنگینی دارن.درضمن شوهرتون که پول یه مانتو نداره مطمئن باش ازپس زنای بیرون برنمیاد.فقط میتونه رایگان نگاشون کنه چون اون زنا واسه چشم وابروی طرف نمیان سمتش.

بِسمِ رَبِّ چشمهایَش
تو بگو ملکه زیبایی هم باشی بازم ب نظرشون بقیه زنها از زن خودشون خوشگلترن

ربطی به زیبایی و تمیزی نداره خیلیان زنشون همه چی تموم اونوقت به عنترمنترا هم رحم نمیکنن کلا گناه لذتبخشه اگر مردی مومن و معتقد نباشه و از خدا نترسه هرچی بگی ازش برمیاد زنامون هم که خیلی دریدهو بی حیا شدن باور کنید من دیدم بخاطر یه پرس غذا خودشونو میفروشن فیلمهای ..... هم باعث شدن مردها فکر کنن اون نوع درسته روابط .... هست و از خانمهاشونم انتظار دارن اون مدلی باشن خلاصه که بی دینی روشنفکری نیست دینداری سعادت دنیا و آخرته سعی کنید با مردی ازدواج کنید که مومن واقعی باشه

2738
تو بگو ملکه زیبایی هم باشی بازم ب نظرشون بقیه زنها از زن خودشون خوشگلترن

مورد داریم که مرده باخاله زنش که هم سن زنشه لاس میزنه و اونم سرکارگذاشته و باهاش خاطره بازی میکنه یعنی ادم چقدر نجس مطتونه باشه حیف اسم ادم 

بمیرم واس اون زنه

بدبخت معلوم‌بود خیلی اذیت شده خودشم مانتویی بود ولی خب سنگین رنگین ومرتب .

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂اگ شاد شدی یه صلوات بفرس😛😛😛کجا بفرستو وبرو 🤣

استارتر عزیزم.اینکه شوهرتون رفتارش بده دلیل نمیشه به قومیتی توهین کنید.

چرا فک میکنید ازدواج ک کردین و بچه دار شدین دیگه نباید ب خودتون برسین.

لطفا زنان علیه زنان نباشیم.هرچند قبول دارم بعضی خانوما متاسفانه خانومای دیگرم زیر سوال میبرن.

من یه آدمم و شیک پوش و ب خودمم در حد نرمال میرسم ولی این فقط برای بیرون نیست من همه جا اینجوریم حتی وقتایی ک تنهام.

یه خانوم دیگم گفته بودن رنگی رنگی میپوشن و... عزیزم رنگی پوشیدن مشکلش چیه اگه تیپه درستی باشه چرا عادت داریم ب سیا پوشیدن.....

بنظرم به جای این تاپیکا از الان شروع کنید ب خودتون برسین فقط بخاطر خودتون ن شوهرتون. شما اگه خودتون خودتونو قبول داشته باشین و اعتماد بنفس داشته باشین خود ب خود دیگرانم تحت تاثیر قرار میگیرن.البته نه تیپای الان....تیپ میتونه شیک و جذاب باشه بدون اینکه برهنگی داشته باشه

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...
عزیز دلم من جای تو نیستم و نمیتونم قضاوتت کنم چون ممکنه ناعادلانه باشه.اما به نظرم توی محیط خونه هم ...

دروغ چرا،چندباری شروع کردم ب ورزش ولی نمیشد ادامه بدم، بهو پسرا میپریدن رکم،یهو میرفتم آشپزخونه ب غذا سر بزنم ،ک دیکه سرگرم کار شدم،باید باشگاه باشه 

من نگفتم شوهرم کاری میکنه و رابطه داره با کسی

همون نگاهش دلنو میشکنه

وقتی اونا با پول ب خودشون میرسن و تو پول نداری بدی زنت ب خودش برسه،حق نگاه کردن نداری 

دیگه همه میدونن مردا با چشم تحریک میشن و زنها با گوش چیزی ک چشم زنم تحریک کنه دیگه ببین تو چش ...

همه ی اینا بهانس برای لاپوشونی کثافت کاری های مردا

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
2706