2703
2553
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 8187 بازدید | 330 پست
یکی از مشکلات ازدواج سنتی همینه هیچ شناختی از مرد آینده نداره

دقیقا منو همسرم دختر دایی پسر عمه هستیم من الان۲۰سالمه اون۲۴ من ب میل خودم ازدواج نکردم چون پدربزرگم واسطه بود و نمیتونستیم رو حرفش حرف بزنیم الانم خیلی دعوا میکنیم حتی کارمون ب دادگاه هم کشید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منو همسرم دختر دایی پسر عمه هستیم من الان۲۰سالمه اون۲۴ من ب میل خودم ازدواج نکردم چون پدربزرگم ...

اینم یه نوع ازدواج سنتی میشه، بدون علاقه ، فقط به صرف اینکه فامیل بودن ازدواج میشه، عواقبش میشه ،سرد بودن زندگی

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2720
خوب تو هر صنفی خوب و بد هس بد از یه جایی شروع به بد شدن میکنه خوب جایی برای بد شدن‌نداره تا الان

بعدشم خیلی از مردها دنبال یه زن از همه لحاظ کااااامل میگردن... زنشونو تو قیافه تو آشپزی تو آداب معاشرت تو کمالات و اطلاعات و دانش ها تو موفقیت ها و... و... و... با تاپ ها و برجسته های همون زمینه مقایسه میکنن و انتظار دارن خانم توی هر زمینه ای تاپ و اول باشه... در صورتی ک این غیر ممکنه... بعد ک میبینن خانمشون مثلا تو فلان و فلان زمینه مقام اول رو نداره خودشون رو مجاب میکنن ک خیانت کنن و از نظرخودشون مجازن چون خانمشون مثلا فلان ویژگی رو نداره... اگر اینجور باشه ک ما زن ها هم میتونیم خیلی راحت خیانت کنیم چون واقعا هیچ مردی صددرصد ایده آل زنش نیس ... همینطور ک هیچ زنی صددرصد ایده آل مردش نیس..‌. متاسفانه مردهای ما خیلیاشون وحشی شدن و از انسانیت به دور... شما توی صحبتات فقط خانم ها رو مقصر میدونی... میگی کانل باشه تا شوهرش نره... این ک نشد حرف... 

من دیدم آقایونی ک به خانمشون میگن چرا فلان زن موهاش اینجوره مال تو نه ... چرا فرم س.ی.ن.ه و ب.ا.س.نش اینجوره مال تو افتاده و فلانه. چرا ناخناش اینجوره مال تو نیس.... در صورتی ک اون خانم ماهی دویست سیصد خرج کراتینه و اکستنشن موهاش میکنه، ماهی چقد خرج ترمیم ناخنش میکنه، وقتش آزاده مثل این زن بیچاره گیر دوتا بچه قد و نیم قد نیس هرروز باشگاه و اینور اونوره و بدنشو فرم میده و خرج پروتز س.ینه و... میکنه و....  ولی این مرد اینقدر شعور نداره ک این چیزا رو بفهمه ... دیگه زیبایی ها و آراستگی ها و ارایش معمولی و رنگ موی عادی خانمشو نمیبینه و چشمش و فکر مریضش دنبال اون یکی ها میره....خیلی از خیانت ها ریشه توی بی فرهنگی مردهامون داره و پست فطرتی و حیوونی خیلی خانم های جامعه مون

بعدشم خیلی از مردها دنبال یه زن از همه لحاظ کااااامل میگردن... زنشونو تو قیافه تو آشپزی تو آداب معاش ...

نه اینطورام نیس یه زن سیاست مدار حتی چیزی هم بارش نباشه تمام این چیزا رو به نظر مردا داره کامل کامله

[QUOTE=98032239]ب نظرم با مرد ها هم مثل خودشون باید رفتار کرد،البته من نمیتونم خیانت کنم چونکه ب اصلتمون نمیخوره میگن کورد ها غیرت دارن الن بلن راست میگن ها فقط غیرتشون اینه ک موهاتو بکن تو تنها نرو جایی فوتبال نبین ولی خودشون آزادن کاشکی اصلا ایرانی نبودم کااااشک

2714

شوهر من بی نهایت چشم پاکه 

حتی به صورت خواهرام و زن برادرامم نگاه نمیکنه 

میگه از من نگاه به کسی نکنم کسی هم نگاه به زنم نمیکنه 

میگه این زن با اون زن چه فرقی میکنه خو همشون یکی ان دیگه 😄😄😄😄

پ ن :بسکه خنگه 😁

2706