2410
2553
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

8187 بازدید | 330 پست

چرا چرا چرااااا بعضی ها ک زن دارن به زن های دیگه چشم دارن بگیین ماهم بدونیم حالم گرفتس از هرچی مرده چشم چرونه متنفرم مخصوصا شوهر خودم

چون مردا تنووع طلبن فک میکنن بلوند و مشکی 

چاق و لاغر باهم فرق داره

واسم صلوات بفرستید😭☹استارت جدایی زدم ☹ شوهرمو دوست دارم 😭 دعاکنید خدا بهترین راه هدایتم کنه و هر چی صلاحمه بشه 😢😢😢❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم این مردا سیرمانی ندارن وقتی تو خیابون میبینم مرده دسته زنشو گرفته از اون ور به زنای دیگه نگاه میکنه فقط میخوام بالا اااا  بیااااارم اوووووق

همیشه قوی باش 😊 اگه نمیتونی اَداشو دربیار 
2714

همه که اینطوری نیستن به نظر من تنهاعلت رفتا ر بعضی اقایون‌ خود خانومان . اگر یه خانوم بدونه ظرفیت شوهرش چیه خیلی خوب میشه یه زن سیاست مدار میتونه یه زندگیو طوری بچرخونه که کسی از زیر و بمش خبر دار نشه و برعکس یه زن بلا نسبت خیلیا و خانومای گل احمق و خود پسند میتونه چندتا زندگیو باهم بفرسته زیر خاک

بنظرم شرایطی که اونا از زنشون دارن رو پیدا نکردن

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!
2706