1345
1341
عنوان

آقایون بیاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 3815 بازدید | 327 پست

اگر به دنبال کاهش وزن هستین 

با کورکومین با سرعت بیشتری وزن کم کن

بهش مخبت کن محبت محبت

متاسفانه بعضی از زندگیا انقد دچار روزمرگی و تکرار شده که به سختی درست میشه.هرچند من اگه خدای نکرده تواین شرایط قرار بگیرم خودم شروع میکنم واسه ساختن.تازه اول راهه.شادی رو برمیگردونم.خونه ی شاد مستلزم وجود یه زن شاده یه مادر شاد.باید حتی تو بن بست تا آخرین نفس جنگید برای زندگی.رابطه ی دوستی نیست،همسایگی نیست.زناشویی هست پس باید باید باید در صدد بهتر شدنش بربیایم و تلاش کنیم

بعضی وقتا وقتی یکی میگه:”ببخشید،اشتباه کردم”بهتره قبول کنید!!چون”خوب کاری کردم،اصلا به تو ربطی نداره”آپشن بعدیِ که بهتون ارائه میده!!!
1350
بخدا از حیوون پست ترن

تا زنا پا ندن و عشوه گری نکنن و لباس نامناسب نپوشن و لبخند نزنن هیچ مردی جرات نداره ب زن بگه بالا چشمت ابرو

من خودم سر و سنگین راه میرم تا الانم کسی جرات نکرده حرفی بزنه یا نگام کنه

فقط 5 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاسفانه بعضی از زندگیا انقد دچار روزمرگی و تکرار شده که به سختی درست میشه.هرچند من اگه خدای نکرده ت ...

زن چرا باید شاد باشه وقتی بارها دلش شکسته،اونی ک شادی رو اول ب زن میده شوهرشه،

من ب شخصه جایی هستم ک غریبم،دوتا پسر ۴ و ۲ ساله دارم ک دومی خدا خداسته بود،باشگاه تایمش ۸ صبح تت ۲ ب ...

خب گلم عزیزم

گناه اون خانم های بیرون خونه چیه

دین تو خونه شون قائم شن چون بعضی مردها نمیتونن نگاه و نفس شون رو کنترل کنن و ...

این میشه پاک کردن صورت مسئله

عزیزم قطعا مخاطب امثال من خانومای محترمی امثال شما نیست،خودت میتونی بفهمی کدوم خانوما مخاطب هستن.&nb ...

خانومی منم کلا گفتم.و قبول دارم حرفتونو،ولی خب متاسفانه اینجوریه. و این آقایونم کاریشون نمیشه کرد . ولی خب حداقل میشه حرص نخورد و کاری کرد که اونا خودشونو کمتر از زنشون ببینن و این فقط از یه خانوم برمیاد

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...
1376

ببخشیدا ولی میوه هایی ک پوستشون سفت تره کرم ندارن ولی مثلا گوجه ک پوستش نازک تره یا آلبالو 

اکثرا پر از کرم هستن

اگه زن ها درست باشن و عشوه گری نکنن مردا کاریشون ندارن

والا شوهر من کارش با خانوماس

وقتی زنه با شورت و سوتین میاد جلوش و پیشنهاد دوستی میده و شمارشو میخواد چ انتظاری دارین از مرد؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم من خودم کوردم و به کسی توهین نکردم ب شوهرم کردم

میدونم ولی خب گفتین کورد ینی همه. مهمم نیس ولی خب جالب نیس.همه جا خوب و بد داره دیگه

قلبم منو میتپه؛نفسم منو میکشه...
1226
عزیزم من خودم کوردم و به کسی توهین نکردم ب شوهرم کردم

من کورد نیستم ولی شوهرم کورده

انقدر این خانواده سر به زیر ونجیبن مرداشون که حد نداره در عوض دامادشون که پسر خاله شون میشه حال ادمو بهم میزنه از بس هیزه فکر کن ما میریم مسافرت هر وقت من میرم حموم راست میاد میشینه جلو در اتاقی که روبه روش در حمومه یعنی اگه در اتاق باز باشه ومن نادانسته بیام جلو درحموم کل هیکل منو میبینه شوهرم نمیخواد روشون تو هم واشه ولی چند بار غیر مستقیم با عصبانیت برخورد کرده ولی ادم هیز درست بشو نیست

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉
متاسفانه هم زن کثیف داریم هم مرد کثیف

خودت فکر کن اگه دخترا سرو سنگین باشن و با این وضع نیان و قهقهه نزنن و عشوه نریزن کدوم مردی جرات میده تیکه بندازه

حالا گیرمم تسکه انداخت تا جواب نگرفت ضایع میشه میفهمه دیگه نباید این کارو بکنه میره

مقصر جنس زن ها هست

البته یه تعدادی

یا بعضی زن ها ک میرن بندال یه مرد میشن

1
5
10
15
20
25
30
35