1373
1341

کوکو 

دلم برای همه دوران باتوبودنم تنگ شده عشق فقط مادر هیچ کسی لیاقت دوست داشتن را ندارد جز تو قول میدهم زود کنارت بیایم و باهم بازهم دل هایمان را التیام بخشیم همه قلبم متعلق به توست دوستدار همیشگیت تنها دخترت که بارفتنت تنهاتر شد

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

چرااااا!؟؟؟؟

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂
نگا😭😭😭😭

اوووف ایول خوبه ک

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂

خیلی دیگه پسرونه شده 

ولی درمیاد تنوعه دیگه بیخیال

آری من لهجه دارم چون من تورک هستم.                       آری من لهجه دارم چون زبان ملی وزبان مادری من تورکی است.                                                             آری من لهجه دارم چون یک زبان بیشتر از تو میدانم.   آری من لهجه دارم چون فارسی دومین زبانی است که میدانم.                ‌                                                    آری من لهجه دارم وافتخار میکنم که فارسی را بالهجه  حرف میزنم چون من تورکم
1288

مدل مو خیلی قشنگه.چرا پشیمون؟

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم(گناهکار) و چگونه امیدم را از تو قطع کنم و حال آنکه تو تویی(بخشنده).میشه برای آرزو دلم صلوات بفرستین.

من عاشق این مدلام....امااااااا موهام لخته و نمیشه

خدای من                                                                اندوه میباره ولی خوبم...                                            چون ناامیدی از تو تسکین نیست....                           وقتی تو رو دارم تو هر لحظه....                                   قلبم از این همه اندوه، غمگین نیست.... 
1364