2733
2734

۱۰ روز گذشته پریود نشدم

۵ روز پیش بی بی چک استفاده کردم منفی شد

ولی هنوز پریود نشدم😥

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوباره بزن 

اگه منفی بود باید بری دکتر تابهت دارو بدن برای شروع پری

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
2738

ازمایش بده گاهی اوقات بی بی چک منفی کاذب داره.اگه آز منفی بود برو دکتر دارو بده

پسرهای مامان خیلی زود بود پرکشیدنتون خیلی زود😔😔چرا اخه باید نارس اونم دقیقا اولین روز ۷ماهگی به دنیا میومدین...ما خیلی دوستتون داریم مامان....۳۱ خرداد ۹۸ تولدتون بود قرار بود روز تولدتون من و باباجان خوشحالترین پدر و مادر روی زمین باشیم ولی نشد که بشه پراز استرسه وزن کم و نارس بودنتون بودیم😔😔۲تیر و ۱۰ تیر روزهای سخت زندگی من و بابا شد روز پرکشیدنتون.دلمون براتون پرمیکشه مادر.دعا کنید دلمون آروم بشه....خدایا از ما نگاه و لطفتو نگیر...دعا کنید برای همه اونایی که انتظارتشون به نداشتن ختم شد دعا کنید یه بچه سالم خدا بهمون بده😔😔

دکتر گفت ۱۴ روز بعد از لقاح نشون میده. واسه خود من ۴ روز بعد از عقب افتادن پریودم فقط یه هاله خیلی کمرنگ بود. روز هفتم که تست کردم پر رنگ شد و بتا هم با مقدار ۱۵۰۰ مثبت شد

2706