2733
2739
عنوان

حرکات جنین در هفته۲۴

125 بازدید | 7 پست

هفته۲۴ هستم تا چندروز پیش حرکتاش خیلی واضح بود لگداشو خوب حس میکردم .ولی از دیروز دقت که میکنم حس میکنم اونم بصورت لرزشی یا خفیف انگار فقط یچی وول میخوره .

شما حرکات جنینتون چطوره؟ این حرکتا طبیعیه؟کم و زیاد شدنش نگرانی نداره؟

تیکر تولد یکسالگی پسرم 👶لطفا برای سلامتی پسرم صلوات بفرستید

مثل منی تادوروزپیش محکم بود ضربه هاش ولی الان پرپرمیکنه من نگرانم😢😢22هفته ام

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکترم میگفت تا هفته 27زیاد حساس نباش رو حرکاتش

اها باشه منم تو کلاس بارداری بهم گفت از هفته۲۷ نگران باید بشی ولی دست خودم نیس 😥

2731
مثل منی تادوروزپیش محکم بود ضربه هاش ولی الان پرپرمیکنه من نگرانم😢😢22هفته ام

من تو هفته شما برام پیش اومد ولی از هفته۲۴ دیگه خوب شده بود ولی الان دوباره کم شده . انشاالله خیره

من تو هفته شما برام پیش اومد ولی از هفته۲۴ دیگه خوب شده بود ولی الان دوباره کم شده . انشاالله خیره

انشاءا...

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2738