1428
1363
عنوان

حرکات جنین در هفته۲۴

62 بازدید | 7 پست

هفته۲۴ هستم تا چندروز پیش حرکتاش خیلی واضح بود لگداشو خوب حس میکردم .ولی از دیروز دقت که میکنم حس میکنم اونم بصورت لرزشی یا خفیف انگار فقط یچی وول میخوره .

شما حرکات جنینتون چطوره؟ این حرکتا طبیعیه؟کم و زیاد شدنش نگرانی نداره؟

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنون که عیدیمو بهم دادی😍 نی نیمو در پناه خودت سالم نگهدار._____ اگه میشه برای سلامتی فسقلیم صلوات بفرستید😍 انشاالله خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه 

دکترم میگفت تا هفته 27زیاد حساس نباش رو حرکاتش

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسرم نفسم...اومدی و شدی همه زندگیم. جونم بهت بسته اس. کی این چند هفته میگذره که بتونم بغلت کنم😍با جون و دلم عاشقتم ارمیای مامان 😘

مثل منی تادوروزپیش محکم بود ضربه هاش ولی الان پرپرمیکنه من نگرانم😢😢22هفته ام

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑
دکترم میگفت تا هفته 27زیاد حساس نباش رو حرکاتش

اها باشه منم تو کلاس بارداری بهم گفت از هفته۲۷ نگران باید بشی ولی دست خودم نیس 😥

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ممنون که عیدیمو بهم دادی😍 نی نیمو در پناه خودت سالم نگهدار._____ اگه میشه برای سلامتی فسقلیم صلوات بفرستید😍 انشاالله خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

منم هفته ۲۴ هستم گاهی حرکاتش خیلی زیاد وقویه گاهی هم خیلی کم

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اولین کسی که صبح ها به او فکر میکنید فردی مهم است یا او را دوست دارید یا از او متنفرید)
1401
مثل منی تادوروزپیش محکم بود ضربه هاش ولی الان پرپرمیکنه من نگرانم😢😢22هفته ام

من تو هفته شما برام پیش اومد ولی از هفته۲۴ دیگه خوب شده بود ولی الان دوباره کم شده . انشاالله خیره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم هفته ۲۴ هستم گاهی حرکاتش خیلی زیاد وقویه گاهی هم خیلی کم

مرسی عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من تو هفته شما برام پیش اومد ولی از هفته۲۴ دیگه خوب شده بود ولی الان دوباره کم شده . انشاالله خیره

انشاءا...

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑