2733
2734

اشنای ما سال  ۹۷دوقلو زایمان کرد  30میلیون گرفت ب اصافهماهی 500تومن البته دکترش سرش کلاه گذاشت  ۱۵میلیون کلاهبرداری کرد وگرن نزدیک 50میلیون میشد دوقلو

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

فرق داره 

من یکیو دیدم مشهدی بود ده تمن گرفته بود اولش 

ده تمنم بعد زایمان گرفت یعنی بیست تمن نقد.ماهی هفتصد تمن هم ماهیانه می گرفت واسه تغذیه و اینا 

حدود سی تمن باید واسه اجاره بدی 

خود ای وی اف و گذاشتن جنین تو شکم طرف میشه ده تمن اینا 

چهل تمنی در میاد با هزینه زایمان طرف و ازمایش و اینا پنجاه تمن 

خیلیا هستن کمترم می گیرن اگه پول لازم باشن 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این قد دلم میخواست یکی پیدا میشد میگفت بچمو نمیخوام تو بیا بزرگش کن بعد شوهرمم راضی میشد

منم یه پولی به اون خانوم میدادم

با خیال راحت بچه رو بزرگ میکردم

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم
2731