2737
2734

سلااااام😍😍😍

اقا شوهر من یه دختر عمو داره که چند وقتی دنبال بارداریش بود قبل از عید شوهرم یهو تو ازمایشگاه با شوهرش دیدش گفت فک کنم بارداره ولی چون خودشون چیزی نگفتن دیگه ماهم دخالت نکردیم

عید عروسی ما بود که دیدم عموی شوهرم شددددییییدا تو خودشه ی جوری که بابامم میگفت چرا عموی شوهرت اینقدر ناراحته؟

دحتر عمو هم همینطور اصلا پا نشد ی ذره برقصه

عروسی تموم شد و ما رفتیم سر خونه خودمون خبرش اومد که دختر عموش از شوهرش جدا شده😔

اینم بگم توی عروسی ما دختر عموش شکمش ی خورده ورم کرده بود که ما میگفتیم حاملس دیییگه 

حالا دلیل طلاقشونم ابن بود که باردار شدع بود بچه افتاد رفتن ازمایشو ابنا گفتن پسره مشکل داره هرکاریم بکنین بازم این بچه ش میوفته

بعلاوه ی مشکلات زندگیشون شد ابن قضیه ی بچه و دیگه جدا شدن

حالااااا من خواب دیدم که

طولانی شد اینو بخونین دارم میگم

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من خواب دیدم انگار جشن نمیذونم چیه منه 

مثه جشنلی مربوط ب ازدواج بود نمیدونم حنا بندون بود چی بود

دختر عموی شوهرم خیلیییی ماراحت بود

بهش میگفتم چی شده هیچی نمیگفت یهو انگار یه جنین مرده وسط خونه دیدم و گفتن بچه اینه😢

توی کیسه اب بود جنین و سرش قابل تشخیص بود!!!

بعدشم تااخر جشن همبنجوری تو خودش بود

2738

صدقه بده ان شاءالله ک خیره

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
خب معمولا میگن خواب زن چپه ، توی خواب دخترعموعه ناراحت بوده ان شاالله که توی بیداری یه اتفاق خوب واس ...

امیدوارم🙏

این مثل در واقع خواب ظن (خوابی بر پایه گمان)چپ هست بوده که به مرور زمان در اثر اشتباه شده خواب زن چپ ...

مرسی عزیزم

دادم😘

2706