2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبه دیگه دوست عزیز یه چیزیو اینقدرر کشش ندین حالا بنده میگی تهمت زده مگه چی گفته گفته باکسی بودی یا گفته هیزی کردی یا....چی گفته مگه فقط گفته میخا بدونم زنم کجا بوده که گوشیشم خاموش بوده دلیل نمیشه که تهمت ناسزا بهت زده باشه یا بقیه هم بر علیه اون بنده خدا پرت میکنن و میگن زنگ بزن مامان بابات بیان سرتغت و ...فلان بخاطره مسائ پیشپا افتاده زندگیو تلخش نکنین یا پای بزرگترارو وسط نکشین این براتون میشه عادت شماهمون سر سنگین باشی تو خونه باهاش براش کافیه و میفهمه اشتباه کرده دیگه نیازی به رفتن و ...اینا نیس والا

زندگی رو سختش نکنین اونم بنده خدا به اشتباهش پی برده.بعدم به عنوان یه مرد حق داره غر بزنه و خودی نشون بده که زنش کجا بوده و چرا گوشیش خاموش بوده منظورش که جای بد یا خدایی نکرده بی اعتمادی و ..اینا نیست حق بهش بده عزیزم خوشبینانه به قضیه فکر کنی زندگیت شیرینه.به حرف بقیه هم گوش نده

من تاپیکای قبلیتم خوندم همش بحث و دعواهاتون سر خبر ندادن شما و بیرون بودن شماست خب وقتی میبینی حساسه همه چیو بهش اطلاع بده یا بدون اون جایی نرو خوشت میاد کتک بخوری همش عججججججب

زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست / انقدر سیر بخند که ندانی غم چیست

والله من از تاپیک های سال ۹۶دارم میخونم ببینم واقعا مشکل از کدومتونه ...یعنی از شارژژ ساختمون که پسر مدیر ساختمون جمع میکرد تا سفره خونه با دوستات و پسردایی ها ...خلاصه سوالی دهنمو مشغول کرده ..شماها باهم دوست بودید بعد ازدواج کردید ؟رابطه هم باهم داشتید ؟و اینکه خیلی خوشگل تر از همسرت هستی ؟بچه ندارید ؟چطور میتونید توی اینهمه سال بااین‌همه دعوا باهم زندگی کنید ...و جالبه که اخلاقاش رو میدونی و شما هم توی سالیان مدارا نکردی و هرروز گریه و دعوا ...واقعا دوستش نداری ؟

2706