2737
2734
عنوان

مامانا نگرانم.توی 21هفتم ولی

91 بازدید | 7 پست

بچم تکون نمیخوره. دختره. شکم اولم. گاهی یه چیزایی مثه نبض توشکمم حس میکنم ولی دکتر گفت اونا تکون نیست. پس کی من تکوناشومیفهمم؟ نکنه مشکلی هست

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا تیکرت ابیه پس؟عیبی نداره عزیزم همین هفته یا هفته بعد حس میکنی،منم دخترمو ۲۰به بالا بودم حس کردم با اینکه شکمم هم چربی نداشت،صبح زود یه چیز شیرین بخور دراز بکش به پهلوی چپ،یه حرکاتی خیلی ریزی متوجه میشی

2728
تیکرت که بیشتره منم ۲۱ هفته هستم زیاد حس نمیکنم جفتمم قدامیه

تیکرم اصلا قاطیه نمیدونم چرا دقیق نیس. من خلفیم

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
چرا تیکرت ابیه پس؟عیبی نداره عزیزم همین هفته یا هفته بعد حس میکنی،منم دخترمو ۲۰به بالا بودم حس کردم ...

حالا درستش میکنم تیکرو

این نبضا چیه میزنه تو شکمم؟

2738