2726

خواهرم پا به ماه بود .بخاطر وضعیت بدی که داشت مرخصی گرفت و خونه نشین شد .من خیلی به خواهرم سر میزدم و  خیرررررر سرم هواش داشتم 🤕🙄

یه روزی با دخترم دوباره رفتیم بهش سربزنیم .وقتی جلو درشون رسیدیم ، دیدم شوهرخواهرم داره میره بیرون . بمن گف خواهرت خوابیده صبرکن من بیام در رو باز کنم شما آروم برید خونه تا خواهرت بیدار نشه . و اینگونه شد که دامادمون نقش پت رو بعهده گرفت و من و دخترم رو بیصدا وارد خونه شون کرد 😑 من دخترم رو اتاق خواب بردم تا سر و صدایی نکنه ‌.

بعد مدتی صدایی از اشپزخونه اومد که فهمیدم خواهرجان بیدارشد . بعد یک آن بخودم اومدم و گفتم خب الان بنده خدا از ترس سکته نمیکنه و نمیگه ما از کجا اومدیم و تلپی افتادیم تو اتاق خوابشون 😖🤦‍♀️🤦‍♀️ بالاخررره کلی با خودم کلنجار رفتم و تصمیم گرفتم آرووووم صداش کنم .همین لحظه بود که من نقش مت رو به دوش کشیدم ☹😒 از اتاق دراومدم و وارد پذیرایی شدم ....

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

وارد پذیرایی شدم .گوشه پذیرایی وایستادم . خودم از خودم میترسیدم 🙃🙃 آروم خواهرمو صدا کردم . خواهرم بسختی برگشت معلوم بود از ترس نمیتونست خودش تکون بده 😩😩😷😷🤕🤕  گفتم منم پاییزه.منم پاییزه .نتررررررس . فک کنید این جملات آروم میگفتم .نگو طفلی بدتر میترسه و فک میکنه جن در غالب شکل من و دخترم ظاهر شده 😬😬😨بعد گفت پاییزه واقعاااااا تویی😭 اشکاش همینجوری میریخت 🤧🤒🤕🤢ینی دلم میخاست همون لحظه غیب شم . بابدبختی بهش ثابت کردم من پاییزه م . میرفتم سمتش خواهرم عقب میکشید 👻👻☻☻ واقعا خودمم حس وحشتناکی داشتم ‌.و در نهایت دخترم پرید اینور اونور و خواهرم باورش شد ما انسانیم 😆😆😆 حالا فهمیدین پت و مت واقعیه کیا هستن 🤪 

بعدا خودخوری میکردم و میگفتم کاش از اتاق بهش زنگ میزدم و میگفتم ما خونه تونیم . ولی واقعا اون لحظه بذهنم نرسید .مخم از ترس حضور خودم تعطیل بود 😑😐

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😅😅😅😅

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
خخخخخ بلاخره پاییزه تویی یا خواهرت؟؟

پاییزه منم 

وارد پذیرایی شدم .گوشه پذیرایی وایستادم . خودم از خودم میترسیدم 🙃🙃 آروم خواهرمو صدا کردم . خواهرم ...

😂😂😂😂

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
چه شوهر خواهر با شعوریه ظاهرا♥️

خیلی با شعوره .ولی واقعا تو این اتفاق باشعور نیست😂

خیلی با شعوره .ولی واقعا تو این اتفاق باشعور نیست😂

اره آخرش گند زدین😅

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
خخخخخ بلاخره پاییزه تویی یا خواهرت؟؟

واقعا چرا اونمدلی تایپ کرده بودم .اسم مستعاره قاطی کردم 😂

2706