1345
1341

خواهرم پا به ماه بود .بخاطر وضعیت بدی که داشت مرخصی گرفت و خونه نشین شد .من خیلی به خواهرم سر میزدم و  خیرررررر سرم هواش داشتم 🤕🙄

یه روزی با دخترم دوباره رفتیم بهش سربزنیم .وقتی جلو درشون رسیدیم ، دیدم شوهرخواهرم داره میره بیرون . بمن گف خواهرت خوابیده صبرکن من بیام در رو باز کنم شما آروم برید خونه تا خواهرت بیدار نشه . و اینگونه شد که دامادمون نقش پت رو بعهده گرفت و من و دخترم رو بیصدا وارد خونه شون کرد 😑 من دخترم رو اتاق خواب بردم تا سر و صدایی نکنه ‌.

بعد مدتی صدایی از اشپزخونه اومد که فهمیدم خواهرجان بیدارشد . بعد یک آن بخودم اومدم و گفتم خب الان بنده خدا از ترس سکته نمیکنه و نمیگه ما از کجا اومدیم و تلپی افتادیم تو اتاق خوابشون 😖🤦‍♀️🤦‍♀️ بالاخررره کلی با خودم کلنجار رفتم و تصمیم گرفتم آرووووم صداش کنم .همین لحظه بود که من نقش مت رو به دوش کشیدم ☹😒 از اتاق دراومدم و وارد پذیرایی شدم ....

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

وارد پذیرایی شدم .گوشه پذیرایی وایستادم . خودم از خودم میترسیدم 🙃🙃 آروم خواهرمو صدا کردم . خواهرم بسختی برگشت معلوم بود از ترس نمیتونست خودش تکون بده 😩😩😷😷🤕🤕  گفتم منم پاییزه.منم پاییزه .نتررررررس . فک کنید این جملات آروم میگفتم .نگو طفلی بدتر میترسه و فک میکنه جن در غالب شکل من و دخترم ظاهر شده 😬😬😨بعد گفت پاییزه واقعاااااا تویی😭 اشکاش همینجوری میریخت 🤧🤒🤕🤢ینی دلم میخاست همون لحظه غیب شم . بابدبختی بهش ثابت کردم من پاییزه م . میرفتم سمتش خواهرم عقب میکشید 👻👻☻☻ واقعا خودمم حس وحشتناکی داشتم ‌.و در نهایت دخترم پرید اینور اونور و خواهرم باورش شد ما انسانیم 😆😆😆 حالا فهمیدین پت و مت واقعیه کیا هستن 🤪 

بعدا خودخوری میکردم و میگفتم کاش از اتاق بهش زنگ میزدم و میگفتم ما خونه تونیم . ولی واقعا اون لحظه بذهنم نرسید .مخم از ترس حضور خودم تعطیل بود 😑😐

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
خخخخخ بلاخره پاییزه تویی یا خواهرت؟؟

پاییزه منم 

وارد پذیرایی شدم .گوشه پذیرایی وایستادم . خودم از خودم میترسیدم 🙃🙃 آروم خواهرمو صدا کردم . خواهرم ...

😂😂😂😂

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
چه شوهر خواهر با شعوریه ظاهرا♥️

خیلی با شعوره .ولی واقعا تو این اتفاق باشعور نیست😂

1348

والا داشتی تعریف می کردی ما سکته زدیم چه برسه به اون بنده خدا

حالا مگه مجبور بودی کله سحر بری خونه بنده خدا اخه

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
خخخخخ بلاخره پاییزه تویی یا خواهرت؟؟

واقعا چرا اونمدلی تایپ کرده بودم .اسم مستعاره قاطی کردم 😂

1226
والا داشتی تعریف می کردی ما سکته زدیم چه برسه به اون بنده خدا حالا مگه مجبور بودی کله سحر بری خونه ...

کله سحر نبودااااا

اسم خواهرت چیه؟ چه اسم قشنگی داری 

اسم خودم پاییزه نیس😊

باحال تعریف کردی😂😂

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 
باحال تعریف کردی😂😂

فدامدا 😁

1335