1345
1341

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

من پسرم سیزده سالشه رو اعصابمه

چرا سن حساسیه ها

توی حموم داشتم باصدای بلند میخوندم؛🎵عمر کمه صفا کن💃،گذشته رو رها کن💃 یه دفه فشار آب کم شد،گفتم الان من چیکار کنم؟داداشم داد زد گفت؛اگه نباشه دریا،به قطره اکتفا کن    
1350
برادرزادم 13 سالشه دلم میخواد یه بالشت بزارم رو صورتش بشینم روش. 

پریس😲😲

بچه داری عصبیت کرده ها دختر😂😂😂

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
برادرزادم 13 سالشه دلم میخواد یه بالشت بزارم رو صورتش بشینم روش. 

😐😂😂

توی حموم داشتم باصدای بلند میخوندم؛🎵عمر کمه صفا کن💃،گذشته رو رها کن💃 یه دفه فشار آب کم شد،گفتم الان من چیکار کنم؟داداشم داد زد گفت؛اگه نباشه دریا،به قطره اکتفا کن    
1348

برادر من 12 سالشه همش دوس داره خونه باشه خیلی هم زودرنج شده هرچی میگن بغض میکنه زودم عصبی میشه دلم براش میسوزه چون خودم این دوره رو تنها و بسختی با یه پدر و مادر بیسواد و بی ملاحظه تو شرایط بحرانی گذروندم همش دور و برشو میگیرم که این سالا بگذره ولی میدونم بازم سخته

دقیقا مثل پسر منه...فوق العاده قلدر ...

نمیدونم اینا چرا اینطور شدن. داداشای خودم اصلا این مدلی نبودن. صدا میندازه تو گلو، کلکل میکنه،زور میگه ، اصلا مهرمحبت عاطفه بوس بغل نمیدونه چی هست

مثلا تو گوشی بابات سیو باشی..... اسپرم برنده ی بابا 😃

پارسال آخرای سال یه دوستی پیدا کرده خیلی همو دوست دارن روزا خوابن شبا بیدارن حالا این دوستش از خودش عکس میگیره یا فیلم درس میکنه میزاره رو وضعیت واتساپ حالا دختر منم یاد گرفته از این کارا میکنه هزار دفه باباش بش گفته دخترم عکس از خودت نگیر اما گوش نمیده تا چن وخت پیش شوهرم زد تبلتشو شکوند یکی هم زدش خیلی یه دندهس نمیدونم چکارش کنم 

1308
پارسال آخرای سال یه دوستی پیدا کرده خیلی همو دوست دارن روزا خوابن شبا بیدارن حالا این دوستش از خودش ...

واقعا شوهرت بدترین کار ممکن رو میکنه تو این سن دست رو یه دختر بلند میکنه😒

1335