2410
2553
دوست من شوهرش رسمیه ۱۲ سال سابقه داره میگه حقوقش ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومنه😐😑بعد پدر شوهرم بازنشسته ...

شوهر دوستم لیسانس تربیت معلم داره..پدر شوهرم فوق دیپلم تربیت معلم داره نظام قدیم

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم حدود پنج شیش

دلت خوشه هاااا

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید به مردتون اقتدار بدید و نمیدونید باید چیکار کنید، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2720
نه بابام بازنشسته ست دو تومن نمیشه

وا مگه میشه؟؟؟؟؟

حتما با کسری  و اینا میگه

من یه معلمم🌱.دلیل اینکه میام نی نی سایت سرگرمی نیست،یه جور انجام وظیفه س،یه جور کمک کردن، البته تا جایی که بدونم.پستایی که میذارم برای روشن شدن افکار هست. اتفاقا از اینکه ریپلای میکنید و جواب نظراتم رو میدید خیلی خوشحال هم میشم. در ضمن ،ادامه ی امضام تبلیغ نیست. تجربه  ی شخصی خودم و گروووهی از انسان هاست. * وقتی خواستید به مردتون اقتدار بدید و نمیدونید باید چیکار کنید، به این آی دی تو ایتا پیام بدید.Admin_hamsardari@اونوقت بشین زیر سایه ی مردونش لذت زن بودن رو تجربه کن.
2714
دوست من شوهرش رسمیه ۱۲ سال سابقه داره میگه حقوقش ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومنه😐😑بعد پدر شوهرم بازنشسته ...

البته کسی که بازنشسته میشه بنظرم کمتر دریافت می‌کنه....

بابای من معلم نیست ولی وقتی بازنشسته شد دریافتیش کمتر بود چون اضافه کاری و یسری فاکتورها حذف شد

ولی بازم کسی نمیاد بگه حقوق من خوبه... خیلی کم دیدم حقوقشون رو بگن یا حداقل واقعی بگن

عزیزم خودم فیش حقوقیش رو دیدم.و مطمعنم👌

چه جالب

مدرکش چیه

نمیدونم والا .من بابام بازنشسته ست

میدونم تا ۴ میگیره اما ۲ تومنم دستشو نمیگیره

احتمالا با کسورات میگفته

آره چون میگفت خیلی وام داریم..اما پدرشوهرم خودم فیش حقوقیش رو دیدم

ازتون خواهش میکنم هر کسی امضامو میبینه برام دعا کنه منم مادر بشم خیلی سخته انتظار....
من ۴سال سابقه  داخل شهر ۲۵۰۰ میگیرم. با این تفاوت ک تعطیلی اینام ندارم . کاش معلم بودم

شغلت چیه

منم معلمم ولی نیروی رسمی نیستم

2706