2703
2553
عنوان

بعد زایمان افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 207 بازدید | 27 پست
آره زیاد کمکم نمیکنه...همش دقم میده واسه کارای خونه...منم رو تمیزی خوته حساسم ولی همش خونم کثیفه آخه ...

اگه میتونی برو خونه مامانت بمون وگرنه بدتر میشی پیش شوهرت😐

هر چی خاستمو دارم،هر چی بخامم میگیرم😉خدایاااا شکررررت😚😇
آره زیاد کمکم نمیکنه...همش دقم میده واسه کارای خونه...منم رو تمیزی خوته حساسم ولی همش خونم کثیفه آخه ...

پسرا رو متاسفانه جوری بار میارن که فکر میکنن خونه داری و بچه داری مختص زنه😐اگه از اول یاد بگیرن ک فقط نون خریدن کار مردونه نیست! و در همه ی کارها باید مشارکت کنند همه چی درست میشد.

منم دچار افسردگی شدم و از ۶ماهگی پرستار و... گرفتم و بیش از۱سال طول کشید تا بهتر بشم.. میگذره گلم صبور باش و حتما فکر کمک برای کارهات باش

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوماهه آرایشگاه نرفتم!!!!!!دل و دماغشو ندارم

فدات بشم

بخدا من ۶ ماهه نرفتم،از وقتی پسرم دنیا اومده وقت نمیکنم آرایشگاه برم تو خونه صورت و ابروهام رو تر و تمیز میکنم.

اشکال از خودته انتظار نداشته باش تر و تمیزی خونه مث قبل باشه.من دیگه بیخیال شدم تو هفته ۲شب رو اختصاص میدم واسه نظافت خونه اونم وقتی که پسرم شب میخوابه و خوابش سنگینه،تقریبا ۱۲ شب تا ۴ صبح میشه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
پسرا رو متاسفانه جوری بار میارن که فکر میکنن خونه داری و بچه داری مختص زنه😐اگه از اول یاد بگیرن ک ف ...

جمعه که وقت استراحتش بود قرار بود سینک ظرفشویی رو واسم درست کنه ولی خودشو زده بود به مریضی که گلوم درد میکنه ...من میشناسمش از رو تنبلیشه...رفتیم خونه مامانش اینا شار ژشد...با این حال با اینکه میدونستم علکی میگه بازم از توجهم بهش دریغ نکردم و به روش نیوردم‌..خودشم میدونه اگه یه کم تو کار خونه کمکم کنه حالم بهتر میشخ

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
2720
فدات بشم بخدا من ۶ ماهه نرفتم،از وقتی پسرم دنیا اومده وقت نمیکنم آرایشگاه برم تو خونه صورت و ابروها ...

آخه یهو میبینی مهمان میاد واسمون...روز دختر شوهرم غروبی زنگ زد گفت شب مامانم اینا و خواهر برادرام دارن میان...منم شاید یه ساعت بیشتر وقت نداشتم...با بچه کوچیک که دخترم رفلاکس داره اصلا رو زمین بند نمیشه همش باید تو بغلم حالت نشسته باشه...با چه مکافاتی خونه رو جنع و جور کردم...با بچه بغل جارو میزدم

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
فدات بشم بخدا من ۶ ماهه نرفتم،از وقتی پسرم دنیا اومده وقت نمیکنم آرایشگاه برم تو خونه صورت و ابروها ...

درکت میکنم...منم وقت نمیکنم‌..

جمعه که وقت استراحتش بود قرار بود سینک ظرفشویی رو واسم درست کنه ولی خودشو زده بود به مریضی که گلوم د ...

حالا شوهر من خیلی کمک میکرد یک ماه بچه رو نگه داشت شبا من بخوابم و.. ولی بهتر نشدم آزمایش دادم هورمونهام بعد زایمان پائین نیومده بود و خونریزیام قطع نشده بود کلی دارو خوردم ک قطع شه ولی بیشتر افسردم کرد تا اینکه کمک آوردم و .. خیلی طول کشید خوب بشم عزیزم واقعا زجرآور بود ولی گذشت فقط تحمل کردم😔 عامل افسردگیتو باید پیدا کنی مال من هورمونی بود

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
حالا شوهر من خیلی کمک میکرد یک ماه بچه رو نگه داشت شبا من بخوابم و.. ولی بهتر نشدم آزمایش دادم هورمو ...

2714
عزیززززم   میتونستم کمکت میکردم چون واقعا درک میکنم خودم ک ی موقع هایی مرگ میخواستم از خدا &nb ...

فدات بشم

آخه یهو میبینی مهمان میاد واسمون...روز دختر شوهرم غروبی زنگ زد گفت شب مامانم اینا و خواهر برادرام دا ...

امان از دست مهمون سرزده،عزیزم مثل همیشه با محبت با شوهرت حرف بزن بگو بهش که به کمکش احتیاج داری،بگو که مهمونی یهویی برات سخته.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
امان از دست مهمون سرزده،عزیزم مثل همیشه با محبت با شوهرت حرف بزن بگو بهش که به کمکش احتیاج داری،بگو ...

اون بنده خدا هم دست خودش نیست یهو زنگ میزنن نمیتوته نه بگه که نیان

امان از دست مهمون سرزده،عزیزم مثل همیشه با محبت با شوهرت حرف بزن بگو بهش که به کمکش احتیاج داری،بگو ...

ممنون دوست عزیز که به حرفام توجه کردی و وقت گذاشتی واسم

ممنون دوست عزیز که به حرفام توجه کردی و وقت گذاشتی واسم

فدات مهربونم

ان شا الله هرچه زودتر بهتر میشی

فقط مثبت فکر کن