2726
عنوان

بعد زایمان افسرده شدم

207 بازدید | 27 پست

حالم خیلی بده...هیشکی نمیتونه درکم کنه...همه میگن ناشکری...حالا حرف بقیه مهم نیست.‌‌ولی آخه شوهر آدم چرا نمیتونه حال آدمو درک کنه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...

عزیزم افسردگی بعد از زایمان گرفتی طبیعیه به پزشک‌مراجعه کن کمکت میکنه کاری از دست ما ساخته نیست 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم بعد زایمان افسرده شده بودم

همش به یه نقطه خیره میشدم و گریه میکردم...از اینکه رابطه م با شوهرم مث قبل نبود دق میکردم،تا اینکه با شوهرم حرف زدم براش نامه نوشتم،اونم بامن صحبت کرد و از زیاد شدن عشقش نسبت به زندگیمون گفت،رفته رفته حال روحیم بهتر شد.

عزیزم شما هم با شوهرت صحبت کن تنها ایشون میتونن کمکت کنن.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

قبلشم زمینشو داشتم...بجه اومد تو زندگیم تمام وقتمو گرفته نمیزاره به خودمو زندگیم برسم...هرچند که همین بچه الان همه زندگیمه و عاشقشم...ولی حس میکنم یه چیزی کمه...هیچی خوشحال و هیجان زدم نمیکنه

شروع کاهش وزن ۹۸/۶/۳،وزن شروع ۷۸.۴۰۰ وزن فعلی۷۴.۷۰۰...وزن هدف ۶۰...به امید خداااا...
منم بعد زایمان افسرده شده بودم همش به یه نقطه خیره میشدم و گریه میکردم...از اینکه رابطه م با ش ...

بنده خدا ابراز علاقه زیاد میکنه...ولی نمیدونم چرا حالم خوب نمیشه

قبلشم زمینشو داشتم...بجه اومد تو زندگیم تمام وقتمو گرفته نمیزاره به خودمو زندگیم برسم...هرچند که همی ...

حال منم مثل شما بود

عزیزم از مادرت کمک بخواه تو بچه داری

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
بنده خدا ابراز علاقه زیاد میکنه...ولی نمیدونم چرا حالم خوب نمیشه

شما هم مثبت فکر کن گلم

حتما از کسی کمک بخواه واسه بچه داری تا بتونی به خودت و زندگیت برسی

بخاطر اینه که شوهرت هواتو نداره وگرنه اذیت نمیشدی زیاد کاش یکی این چیزارو یاد مردا میداد

آره زیاد کمکم نمیکنه...همش دقم میده واسه کارای خونه...منم رو تمیزی خوته حساسم ولی همش خونم کثیفه آخه وقت نمیشه برسم به خونه...چند روزه سینک ظرفشویی گرفته دریغ از یه ذره احساس مسولیت...فقط بلده به حرف بگه دوسم داره.

بچم الان ۴ ماهشه...چقدر طول میکشه بهتر شم؟؟

بستگی به خودت داره بانو 

سعی کن وقتی کوچولوت خوابه خودتم بخوابی،زیاد انتظار نداشته باش خونه زندگیت مث سابق تمیز و مرتب باشه.تو طول روز موهاتو شونه بزن آرایش ملایم داشته باش

بستگی به خودت داره بانو  سعی کن وقتی کوچولوت خوابه خودتم بخوابی،زیاد انتظار نداشته باش خونه زن ...

دوماهه آرایشگاه نرفتم!!!!!!دل و دماغشو ندارم

2706