1345
1341

عزیزم افسردگی بعد از زایمان گرفتی طبیعیه به پزشک‌مراجعه کن کمکت میکنه کاری از دست ما ساخته نیست 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

چون معمولا آقایون ایرانی هیچ شناختی نسبت به وضعیت و تغییرات بدنی خانمشون ندارن!شما هم برای بهتر شدن حالت حتما از مشاور و اگر لازم دونست از روانپزشک کمک بگیر 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

منم بعد زایمان افسرده شده بودم

همش به یه نقطه خیره میشدم و گریه میکردم...از اینکه رابطه م با شوهرم مث قبل نبود دق میکردم،تا اینکه با شوهرم حرف زدم براش نامه نوشتم،اونم بامن صحبت کرد و از زیاد شدن عشقش نسبت به زندگیمون گفت،رفته رفته حال روحیم بهتر شد.

عزیزم شما هم با شوهرت صحبت کن تنها ایشون میتونن کمکت کنن.

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای من همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

قبلشم زمینشو داشتم...بجه اومد تو زندگیم تمام وقتمو گرفته نمیزاره به خودمو زندگیم برسم...هرچند که همین بچه الان همه زندگیمه و عاشقشم...ولی حس میکنم یه چیزی کمه...هیچی خوشحال و هیجان زدم نمیکنه

1320
قبلشم زمینشو داشتم...بجه اومد تو زندگیم تمام وقتمو گرفته نمیزاره به خودمو زندگیم برسم...هرچند که همی ...

حال منم مثل شما بود

عزیزم از مادرت کمک بخواه تو بچه داری

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای من همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
بنده خدا ابراز علاقه زیاد میکنه...ولی نمیدونم چرا حالم خوب نمیشه

شما هم مثبت فکر کن گلم

حتما از کسی کمک بخواه واسه بچه داری تا بتونی به خودت و زندگیت برسی

بخاطر اینه که شوهرت هواتو نداره وگرنه اذیت نمیشدی زیاد کاش یکی این چیزارو یاد مردا میداد

آره زیاد کمکم نمیکنه...همش دقم میده واسه کارای خونه...منم رو تمیزی خوته حساسم ولی همش خونم کثیفه آخه وقت نمیشه برسم به خونه...چند روزه سینک ظرفشویی گرفته دریغ از یه ذره احساس مسولیت...فقط بلده به حرف بگه دوسم داره.

بچم الان ۴ ماهشه...چقدر طول میکشه بهتر شم؟؟

بستگی به خودت داره بانو 

سعی کن وقتی کوچولوت خوابه خودتم بخوابی،زیاد انتظار نداشته باش خونه زندگیت مث سابق تمیز و مرتب باشه.تو طول روز موهاتو شونه بزن آرایش ملایم داشته باش

1288
آره زیاد کمکم نمیکنه...همش دقم میده واسه کارای خونه...منم رو تمیزی خوته حساسم ولی همش خونم کثیفه آخه ...

اگه میتونی برو خونه مامانت بمون وگرنه بدتر میشی پیش شوهرت😐

آره زیاد کمکم نمیکنه...همش دقم میده واسه کارای خونه...منم رو تمیزی خوته حساسم ولی همش خونم کثیفه آخه ...

پسرا رو متاسفانه جوری بار میارن که فکر میکنن خونه داری و بچه داری مختص زنه😐اگه از اول یاد بگیرن ک فقط نون خریدن کار مردونه نیست! و در همه ی کارها باید مشارکت کنند همه چی درست میشد.

منم دچار افسردگی شدم و از ۶ماهگی پرستار و... گرفتم و بیش از۱سال طول کشید تا بهتر بشم.. میگذره گلم صبور باش و حتما فکر کمک برای کارهات باش

آرامش و سلامتی و دیگر هیچ...
دوماهه آرایشگاه نرفتم!!!!!!دل و دماغشو ندارم

فدات بشم

بخدا من ۶ ماهه نرفتم،از وقتی پسرم دنیا اومده وقت نمیکنم آرایشگاه برم تو خونه صورت و ابروهام رو تر و تمیز میکنم.

اشکال از خودته انتظار نداشته باش تر و تمیزی خونه مث قبل باشه.من دیگه بیخیال شدم تو هفته ۲شب رو اختصاص میدم واسه نظافت خونه اونم وقتی که پسرم شب میخوابه و خوابش سنگینه،تقریبا ۱۲ شب تا ۴ صبح میشه

پسرا رو متاسفانه جوری بار میارن که فکر میکنن خونه داری و بچه داری مختص زنه😐اگه از اول یاد بگیرن ک ف ...

جمعه که وقت استراحتش بود قرار بود سینک ظرفشویی رو واسم درست کنه ولی خودشو زده بود به مریضی که گلوم درد میکنه ...من میشناسمش از رو تنبلیشه...رفتیم خونه مامانش اینا شار ژشد...با این حال با اینکه میدونستم علکی میگه بازم از توجهم بهش دریغ نکردم و به روش نیوردم‌..خودشم میدونه اگه یه کم تو کار خونه کمکم کنه حالم بهتر میشخ

فدات بشم بخدا من ۶ ماهه نرفتم،از وقتی پسرم دنیا اومده وقت نمیکنم آرایشگاه برم تو خونه صورت و ابروها ...

آخه یهو میبینی مهمان میاد واسمون...روز دختر شوهرم غروبی زنگ زد گفت شب مامانم اینا و خواهر برادرام دارن میان...منم شاید یه ساعت بیشتر وقت نداشتم...با بچه کوچیک که دخترم رفلاکس داره اصلا رو زمین بند نمیشه همش باید تو بغلم حالت نشسته باشه...با چه مکافاتی خونه رو جنع و جور کردم...با بچه بغل جارو میزدم

1331