2410
2553
عنوان

خانوما کیا بدون ورزش لاغر کردن؟؟؟

24955 بازدید | 63 پست

من شاغلم وبچه کوچیک دارم..نه فرصت باشگاه دارم نه حال😐ی مدت رفتم پلاتیس خیلی فرق نکردم..میخوام استخوونی بشم..میتونم بدون ورزش لاغر بشم؟جلوی شکممو راحت میتونم بگیرم..خیلی پرخور نیستم ولی ورزش حال ندارم..حالا ازتجربه هاتون بگین لطفا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مگ‌داریم‌مگ‌میشه

چرا نشه؟یعنی ادم روزی ۱۰۰۰کالری بخوره فقط و ورزش نکنه هیچ تاثیری نداره؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

اگه اصلاح مزاج بشی خود به خود لاغر میشی...چاقی از رطوبت بالاست...بهتره بری متخصص طب سنتی اصلاح مزاج بشید

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2714

پیاده برو سر کار اگه زیاد دور نیست.شام شیرینی فست فود ممنوع

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
تو خونه وزرش کن گلم  حلقه و طناب  معجزه میکنه  غذا هم کم بخور   سعی کن کمت ...

ی مقدار درد کمردارم..خودمم سرکار ازصبح تاظهر سرپاهستم..میترسم آسیب ببینه مهره هام

چرا نشه؟یعنی ادم روزی ۱۰۰۰کالری بخوره فقط و ورزش نکنه هیچ تاثیری نداره؟

از برنج فقط 6 تا قاشق سرصاف میخوردم. خورشت یا گوشت رو اندازه کف دست میخوردم. شبا هم نون و پنیر اندازه کف دست نون میخوردم. 

من یه بار اینکارو کردم. 6-7 کیلو تو سه ماه بدون ورزش با غذا کم کردم.

شل نشد پوستت؟

دوستم

حتي بعداز زايمانش باز لاغر كرد بدون هيچ ورزشي

الانم استخونيه واقعا

صبحانه يه كف دست نون با پنيرو اين حرفا

ميان وعده يدونه ميوه

نهار هم فقط يدونه ميوه

چاي هم فقط با يدونه انجير خشك يا يدونه توت خشك و ازينجور چيزا

ولي شام رو چون شوهرش ناراحت ميشد از هر غذايي كه ميپخت فقط ٧ قاشق ميخورد در كنار شوهرش

مثلا ميگفت اگر برنج و خورشت دارم ٣قشاق پلو ٣قاشق خورشت ١قاشق ماست

كلا فقط ٧ قاشق بشه

2706