1147
1341
عنوان

خانوما کیا بدون ورزش لاغر کردن؟؟؟

470 بازدید | 61 پست

من شاغلم وبچه کوچیک دارم..نه فرصت باشگاه دارم نه حال😐ی مدت رفتم پلاتیس خیلی فرق نکردم..میخوام استخوونی بشم..میتونم بدون ورزش لاغر بشم؟جلوی شکممو راحت میتونم بگیرم..خیلی پرخور نیستم ولی ورزش حال ندارم..حالا ازتجربه هاتون بگین لطفا

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

تو خونه وزرش کن گلم  حلقه و طناب  معجزه میکنه 

غذا هم کم بخور   سعی کن کمتر هم از ماشین استفاده کنی 

قد ۱۷۰  وزن ۷۹   وزن هدف ۶۵   ان شاالله ۳۰ شهریور بتونم ی تاپیک بزنم با عنوان    هوررررراااااا 😍 بالاخره ۶۵ کیلو شدم😍😍😍😍
1350
مگ‌داریم‌مگ‌میشه

چرا نشه؟یعنی ادم روزی ۱۰۰۰کالری بخوره فقط و ورزش نکنه هیچ تاثیری نداره؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
تو خونه وزرش کن گلم  حلقه و طناب  معجزه میکنه  غذا هم کم بخور   سعی کن کمت ...

ی مقدار درد کمردارم..خودمم سرکار ازصبح تاظهر سرپاهستم..میترسم آسیب ببینه مهره هام

1348
چرا نشه؟یعنی ادم روزی ۱۰۰۰کالری بخوره فقط و ورزش نکنه هیچ تاثیری نداره؟

از برنج فقط 6 تا قاشق سرصاف میخوردم. خورشت یا گوشت رو اندازه کف دست میخوردم. شبا هم نون و پنیر اندازه کف دست نون میخوردم. 

من یه بار اینکارو کردم. 6-7 کیلو تو سه ماه بدون ورزش با غذا کم کردم.

شل نشد پوستت؟

دوستم

حتي بعداز زايمانش باز لاغر كرد بدون هيچ ورزشي

الانم استخونيه واقعا

صبحانه يه كف دست نون با پنيرو اين حرفا

ميان وعده يدونه ميوه

نهار هم فقط يدونه ميوه

چاي هم فقط با يدونه انجير خشك يا يدونه توت خشك و ازينجور چيزا

ولي شام رو چون شوهرش ناراحت ميشد از هر غذايي كه ميپخت فقط ٧ قاشق ميخورد در كنار شوهرش

مثلا ميگفت اگر برنج و خورشت دارم ٣قشاق پلو ٣قاشق خورشت ١قاشق ماست

كلا فقط ٧ قاشق بشه

1308
ی مقدار درد کمردارم..خودمم سرکار ازصبح تاظهر سرپاهستم..میترسم آسیب ببینه مهره هام

تی ار اکس کار کن

بخاطر مهره هات میگم

منم مهره های پشتم مشکل بود در میومد همش

که اخرش منجرب میشد به دیسک گردن

با تی ار اکس درمانش کردم

ورزش هم که هست

پس مجبوری فقط کم خوری کنی در دراز مدت جواب میده 

ولی خب با ورزش و پیاده روی زودتر

قد ۱۷۰  وزن ۷۹   وزن هدف ۶۵   ان شاالله ۳۰ شهریور بتونم ی تاپیک بزنم با عنوان    هوررررراااااا 😍 بالاخره ۶۵ کیلو شدم😍😍😍😍

همیشه میگن ۸۰ درصد بدنسازی تغذیه اس و ۲۰ درصد ورزش

البته نه با نخوردن با درست خوردن و تغییر دادن برنامه غذایی خانواده تون به مرور تغییراتو می بینی.

ورزش سرعت رسیدن به وزن ایده آلو بیشتر میکنه.پیلاتس برای هدف شما مناسب نبوده..به نظر من به جای باشگاه رفتن که وقتتو میگیره پیاده روی تند یا حداقل نیم ساعت ورزش تو خونه رو با کلیپای ورزشی و آهنگای توپ مورد علاقه ات جایگزین کن،کم کم حالشم میاد و کلی بهت انرژی میده

به هیچ وجه رژیم نخوردن نگیر که بعدش کلی عوارض داره

1346