2726
عنوان

سقط جنین

103 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من دیشب باقرص سایتوتک سقط جنین کردم .ولی خونریزیم خیلی کمه وفقط تب وورم دست وپاهاگرفتم.لطفااگه کسی تجربه تواین موردداره راهنماییم کنه. ولطفانگیدچراسقط وفلان وفسارتوشرایطی نیستم که بتونم کوچلوموداشته باشم.توبدترین موقعیت ممکنم

من دوروزه اوراه مطبم .ممکنه نازایی داشته باشم تروخدا برام دعاکنید 

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سقطت ناقص بوده، من تو  بیمارستان یه روز با قرص داخلی و زیرزبونی فقط آبریزش گرفتم یه ذره خونریزی، کامل نبود اصلا گفتن کورتاژ گفتم ن، اومدم خونه سه روز بعدش دل درد شدید گرفتم و یکم لخته اومد تا یه هفته بعدش تا 40 روز بقایا داشتم اینقد پیاده روی کردم ک نگو آخرش رفتم بالا کمد دیواری چمدان بلند کردم دل درد گرفتم و حس کردم تموم شد بعد 65 روز پریود شدم آلان خونریزی زیاد، دکتر  گفت بعد پریودی سونو بده ببینم بقایا داری یا ن

من 2 سال پیش سقط داشتم البته بارداریم پ.چ بود ولی اونقدرخونریزی کردم که راهی بیمارستان شدم . با قرص زیر زبونی و شربت زعفرون و کلی پیاده روی سقط کردم ولی به خاطر کم خونی 2 شب تو آی سی یو خوابیدم حتما برو سونوگرافی برای یقایا . خیل ی مهمه که تو بدنت نمونه و باعث عفونت نشه . حالا مطمئنی سقط شده ؟ لخته گوشتی بزرگی دفع کردی ؟

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی