1345
1341

شوهرت متوجه شد؟؟

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻

علتش فشار روحیه دیگه

خدایا شکرت بابت هر آنچه دادی و هر آنچه خواهی داد❤️خدایا نی نیم تو هفته هفت آسمونی شد می دونم یا من لیاقت مامان شدن رو نداشتم یا موقعیت مناسبی نبوده میدونم که هیچ کارت بی حکمت نیست. خدا جونم ریش و قیچی که دست خودته خودت سوپرایزم کن خودت لایقم کن و با یه بچه سالم و زیبا دل من و همسرم رو شاد کن🙏🏻🙏🏻🙏🏻

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1348
اون رفته یود سر کار ساعت 6صبح بود

خوب خدا رو شکر. تر و تمیز کن زودتر تا کسی بویی نبرده

سردیت کرده😆😆

(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی کهزنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

احتمالا خواب ندیدی دستشویی هستی 

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
1226

باد کولر مستقیم بهت بوده چاییدی خانومی 

وگرنه فشار روحی به جیش چه ربطی داره 

والا شایدم ربط داره من خبر ندارم ازش

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
1346