2726

دخترم با انیکه یک سال و نیمشه نصف شب با چشم بسته تو خواب دو سه ساعت گریه میکنه اصلا نمیدونم چشه کسی شرایط مشابه داشته؟مطمانم نمیترسه چون اصلا چشماشو باز نمیکنه نمیدونم درد داره کجاش درد داره چشه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کابوس می بینه تازگی مشکلی براش پیش اومده؟ چیزی توی محیطش تغییر کرده؟ کسی اومده کسی رفته؟

نه از وقتی دنیا اومده همینجوری بود هی میگفتم از نفخه از دندونه ولی هنوز خوب نشده که نشده

اسیاباش تازه درومده اخه

اها.

ویکس بگیر از داروخونه شبا ک بیار میشه شکمش و بیرون گوشش یکم ماساژ بده ببین اروم میشه.دختر من اینجوری اروم میشه اگه دلدرد و گوش درد داشته باشه

و اینکه ی قران کوچیک بذار بالا سرش

دختر منم اینجوریه دیگه شیرش مبدم یکم اروم میشه یه مدت گریش بیشتر بوده حالا کمتر شده

رفلاکس نداشت از اول؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
دختر منم اینجوریه دیگه شیرش مبدم یکم اروم میشه یه مدت گریش بیشتر بوده حالا کمتر شده رفلاکس نداشت از ...

نه نداشت یعنی بالا که نمیاورد گفتیم شاید پنهان داشته باشه دارو دادیم دو هفته ولی بهتر نشد ماهم ندادیم دیگه

گلم زیر سرش قرآن بزار شاید راحت بخوابه دختر ۱۵ ماهه ی منم نصف شبا با چشم بسته همش از خواب میپرید شروع به چهاردست و پا رفتن میکرد سرجاش  و گریه میکرد چندبار بغلش میکردم تا بالاخره میتونست بخوابه شاید باور نکنی ولی بعد اون دیگه اصلا گریه نمیکنه تا صبح میخوابه راحت 

ناز دخترم تو زیباترین نغمه ی عاشقانه ی منی❤🥰❤