2703
2553

انگار سالم نیستم الان یه روز پریودم پاک شدم البته یکم لکه کمرنگ دارم. ولی کمرم درد داره انگار الان تازه میخوام پریود شم حالم بده حس میکنم رحمم تمیز  نشده که هنوز درد دارم 

. البته اینم بگم متفورمین و لتروزول و کلوموفین مصرف میکنم این ماه برای اولین بار. ماه پیش تخمکم ازاد نشده بود اول روز پری سونو وارژینال نشون داد . حالا با این دارو ها فک کنم حالت تهوع و سردرد و گرما میکنم. نمیدونم اونایی که مصرف کردن اینجوری بودن یا کمرشون درد بگیره یا حس پری شدن داشته باشن 

شاید کیست شده

مگه سونو ندادی؟چرا بهت امپول نداد خوب

دکترت اگه خوب باشه این حرفا نیست

بجا اینکه چند ماه بی فایده دارو بخورید چند ماه بگردید دکتر خوب پیدا کنید پیش این منگولا نرید😐

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

سلام دوستان روزبخیر

ختم خواستین برای حاجت یا امواتتون درخدمتم

ممنون میشم به اشناودوستاتونم معرفیم کنین

ختم هرجز قران۱۰

چله یس۲۰۰

چله زیارت عاشورا۲۵۰

چله عاشورا به روش حق شناس روزی۲۰

چله رحمن۲۰۰

رحمن و یس۳۰

ختم انعام۵۰

۱۰۰۰صلوت۱۰۰۰۰

چله واقعه برای رزق۱۵۰

ختم۱۰۰تاتوحید برای حاجت۵۰۰۰

نمازقضای میت براهرروزش۲۰

التماس دعا به اطرافیانتون هم بگین که خیلی بدهی دارم 

من نایب ختم قران و چله میشم اگه خواسین درخواست بده تا هزینشو بگم خیرببینین گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

همينكه انقدر در مورد خودت منفي ميگي بدترين اتفاقه عزيز

ميدونم مسائلت رو 

دنبال درمان باش كوتاهي هم نكن...اما اصلا اصلا منفي نگو

اتفاقا برعكسش بگو ،خداروشكر سالمم،خداروشكر بدن عزيزم درست كار ميكنه

خدايا شكرت براي اينهمه سلامتي

خدايا ممنون كه بمن بچه ميدي،يه بچه سالم و مهربون...

اينا در كنار پيگيري و تلاشت جواب خواهد داد عزيزم

امپول داده 13و 14بزنم واسه دوماهم دارو هارو داده

چرا بدون سونو بهت امپول داده اخه.روز وسط سیکل باید سونو بشی شاید اصلا داروهات کمه شاید زیاده شاید کیست شده ازش بپرس ببین‌چی‌میگه

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
عزیزم بنده پیشکسوت دارو و روشهای نوین کمک باروری هستم همه رو امتحان کردم آی وی اف و آی یو آی و هیستر ...

تینجور مواقع مشکل جسمی نیست

مشکل متافیزیکیه

چرا ختم بر نمیدارین نذر نمیکنین!؟

طرف توی همین سایت اولی رو با اسپرم صفر شوهرش میکرو کردن توی دوران‌شیردهی دومی و طبیعی باردار شده!

2714
تینجور مواقع مشکل جسمی نیست مشکل متافیزیکیه چرا ختم بر نمیدارین نذر نمیکنین!؟ طرف توی همین سایت ا ...

یک مدت شروع کردم خداقبول کنه  هر روز ذکر میگم یا قرآن میخونم .امیدم به خداست .چله نمیتونم بردارم چون هیچوقت نتونستم عین ۴۰ روز رو اون کار رو بکنم

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون
یک مدت شروع کردم خداقبول کنه  هر روز ذکر میگم یا قرآن میخونم .امیدم به خداست .چله نمیتونم بردار ...

هیچی چله نمیشه

چله خیلی فرق داره

برو توی امضام اخرش یه لینک هست برو اون لینک بخون

دوستان برای تاپیک هام گزارش بزنین . چون نمیتونم درد دل کنم شناسایی میشم توسط آشناها

دوستان قشنگم لطفا برای بچه دار شدن من اونم بچه سالم صالح زیبا خوش قدم خوش روزی خوش اخلاق خوشتیپ هرچندتا تونستی صلوات بفرستید و دعا کنید برام چهارسال و نیم دراقدام هستم ممنون

منم دارم همین داروهارواستفاده میکنم ولی هیچ احساسی ندارم و بعدم فک میکنم اصلا تاثیری نداره😞

نمیدونم چی بگم🤦‍♀️فقط ازخدا میخوام تاوقتی ک ذوقشو دارم به ارزوم برسم😍
2706