2733
2734

وارد شدم یه هیکل خوشگل موشگل ببینم اصلا دهنم باز موند 

بی احترامی به هیچ آدم چاقی نیس 

امیدوارم همه به وزن دلخواهشون برسن 

ولی یجوری نوشتن مردا اینجوری خوششون میاد، اصلا اینجور نیست اشتباه نکنید   

هر مردی هم اینجوری خوشش میاد * البته نه همه * ولی خب اکثریت اینایی که این هیکلا رو میگن قشنگه فقط و فقط از نگاه **** هست فقط وگرنه عاشق همچین اندامی نمیشن 

این انداما فقط جلب توجه میکنن و فقط ممکنه چند تا آدم مریض رد بشن بگن جووون بابا غیر اینه؟ واسه اینا میخواین خودتونو اون شکلی کنید؟ 

البته خدا رو شکر بیشتر آقایون ما جنتلمنن، به خانمی که اضافه وزن دارن تیکه پرونی نمیکنن مگه نه؟   

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾

هیکل خوشگل اینه آخههههه     

🌾گَندُمی هَستَم که اُفتادم به پای داسِ تو🌾 شاعری دَرگیر با اَنگیزه ی حَساسِ تو🌾 مَن زِمستانم ولی هَمسایه گَشتم با بَهار🌾 قَلبِ مَن هَم شُد فَدای گَرمی اِحساسِ تو🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها عکس اولی مدل ایرانیه یا خارجی؟؟ 

اگه ایرانیه میخوام حذفش کنم

من از کامنتا خیلی چندشم شد!حالا شما هیکل این مدلی دوست ندارین دلیل نمیشه بگین این چیه و حالم بهم خورد و من اگه بودم خودکشی میکردم و ...شاید یه نفر این مدلی بود هیکلش یا اینجوری دوست داشت!

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
2738
من از کامنتا خیلی چندشم شد!حالا شما هیکل این مدلی دوست ندارین دلیل نمیشه بگین این چیه و حالم بهم خور ...

درسته

نمیدونم چرا جوونا الان با کلمات زننده و شکستن دیگران میخوان احساساتشونو بیان کنن

من از کامنتا خیلی چندشم شد!حالا شما هیکل این مدلی دوست ندارین دلیل نمیشه بگین این چیه و حالم بهم خور ...

نه اینم خوب نیست بگیم حالمون بهم خورد خیلیا بعد زایمان اضافه وزن پیدا کردن و یا ژنتیکی چاقن ناراحت میشن

ولی خب تصورشون اشتباهه که مردا عاشق این اندامان و خودشون لاغرن دوس دارن اون شکلی بشن 

من دومیم ،دوس دارم اولی بشم

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        

ای بابا حتما باید واس مردا خودمونو عوض کنیم...این دیگ چیه افتاده ورد زبون همه...یبار تو زندگی واس دل خودت ی کاری انجام بده...همش مرد مرد😣

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
2706