2737
2734
من کاملا به تخم مرغ اعتقاد دارم

خیلی خوبه لنتی من یه بار سر درد خیلی شدید داشتم اصلا داشتم میمردم حالم خیلی بد بود قرص خوردم خوب نشدم آخر تخم مرغ شکستم کم کم حالم خوب شد

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی شوهرم میگه چی  من نمیگم شوهرم به خانوادش میگه خانوادش هم همه جامیشینن میگنن نمی دونم به خ ...

چه خاله زنک 😐

2731
شوهرم همه چیزش روبایدبه همه بگه هرچی میگم نگولجبازی بیشترمی کنه

دیگه بهش نگو که به کسی نگو کم کم از سرش میفته وقتی ببینه اهمیت نمیدی

خیلی خوبه لنتی من یه بار سر درد خیلی شدید داشتم اصلا داشتم میمردم حالم خیلی بد بود قرص خوردم خوب نشد ...

شوهرم اوایل مسخره میکرد،میگف مگه همچین چیزی میشه آخه،یکی دو بار براش انجام ندادم،الان سرکارم باشه چیزیش بشه زنگ میزنه میگه تخم مرغ بشکون برام😂😂😂

شما چه جوری میشکونین؟

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
شوهرم اوایل مسخره میکرد،میگف مگه همچین چیزی میشه آخه،یکی دو بار براش انجام ندادم،الان سرکارم باشه چی ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

من نمک و اسپند میریزم تو پلاستیک بعدشم تخم مرغ رو میذارم پلاستیک بعد سکه رو روش فشار میدم اسم میگم

2738
خوشی هات جلو کسی نگو  نکاتدبد زندگیتو به همه بگو  مرتب اسپند دود بده  ی تابلو قرآن ...

من با سه مورد موافقم ولی نکات بد رو بگی ابروت میره دیگه همه فک میکنن مشکل داری به نظرم هیچی نگی بهتره

[QUOTE=98001078]🤣🤣🤣🤣🤣🤣 من نمک و اسپند میریزم تو پلاستیک بعدشم تخم مرغ رو میذارم پلاستیک بعد سکه رو روش فشار م ...[/QUO

آها

انشاءالله همیشه از چشم بد به دور باشین

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪

من خییییلی چشم میخورم مثلا چن وقت پیش چن تیکه طلا خریدم تا چن نفر دیدن درجا پایه پسرم شکست اونم رو فرش ها داشت توپ بازی میکرد یهو پاش پیچ خورد

سر این قضیه خواستیم ماشین بخریم طلاهامو قایم کردم گفتم فروختم ماشینو عوض کردم

[QUOTE=98001078]🤣🤣🤣🤣🤣🤣 من نمک و اسپند میریزم تو پلاستیک بعدشم تخم مرغ رو میذارم پلاستیک بعد سک ...

ممنون عزیزم شما هم همینطور، شما چه جوری میشکنی؟

شوهرم همه چیزش روبایدبه همه بگه هرچی میگم نگولجبازی بیشترمی کنه

شوهر من راجع به زندگیمون نمیگه ولی مثلا طرف میگه فلانی 300 میلیون داده اینو خریده شوهرم میگه الان 300 میلیون پولی نیست که حالا ته حسابش هیچی نیستا طرف فکر میکنه این چقد پولداره که 300 تومن براش چیزی نیست مادرشوهرم انقد از دست این کاراش حرص میخوره

2706