1373
1363

تقريبا همشو😅

سلام اقـــــا🖤                                                                                    ك الان رو ب روتونم🖤 من اينجامُ ... زيارت نامه ميخونم🖤😭 حسين جانم🖤 بذار سايت هميــــشه  رو سرم باشه🖤قـــرار ما شب جمعه حـــــرم باشه🖤😔                                                                      🖤يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين عليه السلام🖤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350

مثلا من الان دو جفت کفش اسپرت نو دارم که میپوشم

البته کلا من خیلی لباسامو نو و تمیز نگه میدارم

دیشب یه جفت دیدم میگفت ۸۰ واقعا شیک و عالی بود

نمیدونم بخرم یا نه

مثلا من الان دو جفت کفش اسپرت نو دارم که میپوشم البته کلا من خیلی لباسامو نو و تمیز نگه میدارم دیش ...

به نظر من بخر حالشو ببر به جای ماها😆😆😆

خدایا هر جایی برای نوشتن باشه مینویسم شکرت چون از شکرگذاری تو معجزه ها دیدم
1376

من که حقوق نمیگیرم...از عید دو تا مانتو دوختم.دوتا خریدم.دو تا هم تونیک خریدم...دو جفت کفش.یه کیف

۵ دست لباس تو خونه ای.دو دست لباس زیر😥😥😥

واااای میدونم زیاده...😞

چشم به راه کدام شبِ شهریوری؛ وقتی،"پاییز"در راه است...🍂🍁🍂
من كه امسال دوتا كفش گرفتممم نونو  ولي كفش پارسالم رو ميپوشم هم نو هم راحت دوسش دارممم من تما ...

مثل اوضاع ما بیشتر حقوق همسرم‌خرج زندگی میشه 

مهبد پسر نازنینم همیشه برام بمون 
مثل اوضاع ما بیشتر حقوق همسرم‌خرج زندگی میشه 

من كه حقوق همسر همش خرج قسط ميشه 

نزديك به يك ميليون و ششصد 

حقوقشم دوتومنه چهار صد واسه خودش ميمونه كه اونم همش خرج بنزين ميشه 

پدرمم ماهي يه تومن ميده به من 

كه اون خرج زندگي  كه نه خرج شكم ميشه

1378
من كه حقوق همسر همش خرج قسط ميشه  نزديك به يك ميليون و ششصد  حقوقشم دوتومنه چهار صد واسه ...

حداقل پدر شما بهتون پولی میده من چی بگم که پدرم در عین میلیاردر بودن کمکی بهم نمیکنه 😔😔😔😔😔😔

مهبد پسر نازنینم همیشه برام بمون 

ما که اینقد قسط داریم اینقد چک کشیدیم که فقط دعا میکنم هرماه کم نیاریم فقط بدهیها رابدیم با اینکه هر دو کار میکنیم درامدها بالاست 

دخترم منتظرتم تو با آومدنت دلم شاد میکنی سالهاس دلم خواهرمیخاست وختی خواهرها میدیم حسرت میخوردم ولی الان هم من خواهر دارم هم دخترم 
1339