2726
عنوان

طب جدید قبول دارید یا سنتی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 143 بازدید | 27 پست
طب جدید طب سنتنی وقتی جواب میده که موهات متله دندونات سفید شده باشه

عفونت کلیه من با دو دوره آنتی‌بیوتیک خوب نشد با طب سنتی سه روزه منفی شد، هر وقت کلیه ام عفونت میکنه دیگه اصلاً آنتی‌بیوتیک نمیخورم میرم دارو سنتی میگیرم سه روزه خوب میشم. با طب سنتی بیماری زونا رو بسیار راحت تر گذراندم. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین به نظرمن برای تشخیص بیماری باید سراغ پزشک و ازمایش و سونواینابری, ولی برای درمان با داروهای طب ...

الان خود داداش من ده برابر من میخوره هیچ رعایت غذایی هم نمیکنه چون اعتقادی ب طب سنتی نداره ولی ورزش میکنه از من سالمتره

عفونت کلیه من با دو دوره آنتی‌بیوتیک خوب نشد با طب سنتی سه روزه منفی شد، هر وقت کلیه ام عفونت ...

میدونی چیه چون مبنای علمی نداره همش مبنای سرد گرمه سخت میشه قبولش کرد

2728
بنظرم طب سنتی برای پیشگیری خوبه

نه عزیزم. برای درمان هم عالیه. من لثه هام متورم شده بود، چهارشنبه رفتم دندان پزشک گفت جراحی میخواد. امروز نوبت دارم برای معاینه مجدد. این چند روز با پودر پوست انار شیرین درمان کردم. الان اصلا خونریزی نداره و سفت و صورتی شده. 

الان خود داداش من ده برابر من میخوره هیچ رعایت غذایی هم نمیکنه چون اعتقادی ب طب سنتی نداره ولی ورزش ...

ورزش میدونم که مثلا پیاده روی خیلی خوبه طبع بدنو به سمت دم ینی گرم ومرطوب که بهترین طبعه میبره,  ولی ورزشای سنگین که بدن سازا انجام میدن ضررداره

چی میخوری؟

آخرین درمان مال ۸ سال پیشه دیگه نگرفتم. یه بسته بهم میدادن توش چوب و هسته آلبالو، خارخسک، کاکل ذرت و این چیزا بود. هسته ها رو باید میکوبیدم تو ۸ لیتر عرق خارشتر میجوشوندم تا مقدارش بشه ۴ لیتر، صافش میکردم روزی ۳ لیوان صبح، ظهر، شب تا سه روز میخوردم. بعد آزمایش میدادم. 

بار اول ده سال پیش عفونت کلیه گرفتم اینقدر شدید بود ميخواستن بستریم کنند، نوزاد داشتم به بهانه تعطیلی اومدم خونه و تا اینو خوردم همون روز اول تب و لرزم قطع شد. بعد هم کامل خوب شدم. 

پس چطور این دکترای طب جدید میگن طب سنتی سند علمی نداره

کلا تا بوده طب جدید . طب سنتی رو قبول ندارند چونکه طب سنتی کامل ترین طب ایرانه . و چندین قرن سابقه داره . و اگر بر اساس طب سنتی مردم پیش بروند این دکترها و بیمارستان ها باید تعطیل شن .  واسه همین میگن سند علمی نداره. و سعی میکنند طب سنتی رو خراب کنند .  و همچنین طب سنتی با داروهای شیمیایی مخالفت هست . دیگه ب خود انسان بستگی داره ک ب چ درکی برسه ک کدوم بهتره . من طب سنتی. رو ترجیح میدم .