1147
1273
عنوان

طب جدید قبول دارید یا سنتی؟

116 بازدید | 27 پست

نظرتون؟؟؟

واقعا من موندنم زندگیم طبق کدوم پیش ببرم ...یبار میگن فلان بیماری طب سنتی درمان کرد یبار مناظره میذارن دکتر طب سنتی نمیتونه هیچ حرفی بزنه ..‌آدم میمونه ب کدوم اعتماد کنه

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
1274

بستگی به بیماری داره. داداش من مهندس عمران هست، خیلی خیلی علاقمند به طب سنتی، اسلامی. اینقدر با پیشنهاداتش درمان شدیم که اصلاً دیگه سمت دکتر و آنتی‌بیوتیک نمیریم. البته اگر بیماری جدی باشه حتماً متخصص میریم. 

خب آقای تبریزیان صحتشونو بررسی کرده. فرمول داروهارو ازاحادیث صحیح برداشته

بخدا آبجی من خودم استاد طب سنتی هستم ولی در کل به این نتیجه رسیدم که فقط فقط فقط تنها راه سالم موندن اینه بجز فست فود همه چی بخوری ولی کم و ورزش کنی همین

1226
طب جدید طب سنتنی وقتی جواب میده که موهات متله دندونات سفید شده باشه

عفونت کلیه من با دو دوره آنتی‌بیوتیک خوب نشد با طب سنتی سه روزه منفی شد، هر وقت کلیه ام عفونت میکنه دیگه اصلاً آنتی‌بیوتیک نمیخورم میرم دارو سنتی میگیرم سه روزه خوب میشم. با طب سنتی بیماری زونا رو بسیار راحت تر گذراندم. 

ببین به نظرمن برای تشخیص بیماری باید سراغ پزشک و ازمایش و سونواینابری, ولی برای درمان با داروهای طب ...

الان خود داداش من ده برابر من میخوره هیچ رعایت غذایی هم نمیکنه چون اعتقادی ب طب سنتی نداره ولی ورزش میکنه از من سالمتره

عفونت کلیه من با دو دوره آنتی‌بیوتیک خوب نشد با طب سنتی سه روزه منفی شد، هر وقت کلیه ام عفونت ...

میدونی چیه چون مبنای علمی نداره همش مبنای سرد گرمه سخت میشه قبولش کرد

بنظرم طب سنتی برای پیشگیری خوبه

نه عزیزم. برای درمان هم عالیه. من لثه هام متورم شده بود، چهارشنبه رفتم دندان پزشک گفت جراحی میخواد. امروز نوبت دارم برای معاینه مجدد. این چند روز با پودر پوست انار شیرین درمان کردم. الان اصلا خونریزی نداره و سفت و صورتی شده. 

1331