2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه عزیزم واقعیه فدات. چرا تنت لرزه افتاد؟؟؟ من که نمیخوام باهاش ازدواج کنم. من فقط میخواستم پارتنر ا ...

اخه فکرشو میکنم میبینم ادم با مرد ایرانی نمیتونه بسازه چه برسه به یه هندی😝

انشالله یه ادم خوب قسمتت بشه این بشر دست از سرت برداره☺

عهههههههه چه جالب. نباید دعوتش میکردی. اینا خیلی خونگرمن و خودمونی میشن یه روزه. مثل ماها نیستن خیلی ...

خونگرمی بخوره تو سرشون بیچاره خواهرم کلی خرجش کرد نهار و شامش و میداد دست تو جیبش نمیکرد مثل اینکه رسم داشتند ک مثلا من دعوتش کردم باید کل هزینه هاشو بدم کرایه اژانس با ما بود روزی ک میخواستیم ببریمش ترمینال با اتوبوس بفرستیمش گفت مریم جان گرسنمه خوارم گفت چی میخوای بگیرم مرگت کنی هههه خواهرم بسکه عصبانی بود همش فحشش میداد اونم متوجه نمیشد بردیمش ساندویجی یه دونه ساندویج براش گرفتیم اصلا تعارف ما نکرد نشست نون ساندویچ و باز گرد لقمه لقمه با دست میکند و همبرارم با دست نصف میکرد میزاشت لای نون میخورد خواهرم اخم کرده بود و میگفت کوفت بخوری الهی اونم میگفت ممنون آبرومون و با ساندویج خوردنش برد اونروز

چه خبرتونه؟!!

چه خبرتونه؟!

لرزه افتاد به تنم!!!!

چندش و....

اینم آدم دیگه، چشه بیچاره؟🤔😡

استارتر جان، خیلی هم کار خوبی کردی، واسه زبانت خوبه، خیل هم با مزه است

فقط بهش ساعت بده بگو تو فلان ساعت ها زنگ نزن و تمام

2706