2733
2734

طفلک آبروش رفت تو نی نی سایت😅😅😅

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم پولداره یا نه باید امارشو در بیارم ببینم پولداره. اگه پولدار بود ازدواج کنم خخخخخخخ مهندس ک ...

میتونی بغلش بخوابی؟ 🤢🤢🤢🤢

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
2731
2738
عکسش رفت تو البوم وقیح

ولی به نسبت هندیا بد نیست قیافش

عقیده میتواند عقیده من باشد،ولی حقیقت نمی تواند حقیقت من باشد.چون حقیقت متعلق به هیچ کس نیست و برای همین است همیشه بر سر عقیده میجنگند نه بر سر حقیقت

منو یاد یه خاطره انداختی من ۱۳سال قبل ک دبیرستان بودم چند تا هندی بودند تو قم درس حوزه میخوندند من و دوستام به اینا زنگ میزدیم از رو کنجکاوی  یادمه عروسی داداشم بود گفتم عروسی داداشمه میایی؟دیدم فرداش تو شهرمونه و زنگ زده مریم جان من الان رسیدم شهر شما نمیایی استقبالم خدا میدونه چی کشیدم بیچاره خواهرم که معلم بود کمکم کرد رفتیم مهمانسرا فرهنگیان اونجا گذاشتیمش گفتم فردا شب ک اومدی عروسی هر کی پرسید بگو شوهر همکار خواهر دامادم حالا از شانس بدم افتاد کنار داماد بزرگمون ک مذهبی و تعصبیه از این هندیه میپرسه کی هستی اونم میگه مریم دعوتم کرده وای چ رسوایی شد آبروم رفت حالا بر خلاف تصور من این هندیه خیلی خیلی زشت بود سیاه و چاق و کچل بدم میومد تو صورتش نگاه کنم بالاخره دو سه روزی تو مهمانسرا بود خواهرم انداختم جلو که بردش براش سوغات خرید و فرستادش رفت الان فکر میکنم موی تنم سیخ میشه از این کارم اصلا فکر نمیکردم بیاد فقط تعارف الکی کردم دیدم فردا تو شهرمونه😥

2706