1147
1273
نه عزیزم واقعیه فدات. چرا تنت لرزه افتاد؟؟؟ من که نمیخوام باهاش ازدواج کنم. من فقط میخواستم پارتنر ا ...

اخه فکرشو میکنم میبینم ادم با مرد ایرانی نمیتونه بسازه چه برسه به یه هندی😝

انشالله یه ادم خوب قسمتت بشه این بشر دست از سرت برداره☺

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

عهههههههه چه جالب. نباید دعوتش میکردی. اینا خیلی خونگرمن و خودمونی میشن یه روزه. مثل ماها نیستن خیلی ...

خونگرمی بخوره تو سرشون بیچاره خواهرم کلی خرجش کرد نهار و شامش و میداد دست تو جیبش نمیکرد مثل اینکه رسم داشتند ک مثلا من دعوتش کردم باید کل هزینه هاشو بدم کرایه اژانس با ما بود روزی ک میخواستیم ببریمش ترمینال با اتوبوس بفرستیمش گفت مریم جان گرسنمه خوارم گفت چی میخوای بگیرم مرگت کنی هههه خواهرم بسکه عصبانی بود همش فحشش میداد اونم متوجه نمیشد بردیمش ساندویجی یه دونه ساندویج براش گرفتیم اصلا تعارف ما نکرد نشست نون ساندویچ و باز گرد لقمه لقمه با دست میکند و همبرارم با دست نصف میکرد میزاشت لای نون میخورد خواهرم اخم کرده بود و میگفت کوفت بخوری الهی اونم میگفت ممنون آبرومون و با ساندویج خوردنش برد اونروز

چه خبرتونه؟!!

چه خبرتونه؟!

لرزه افتاد به تنم!!!!

چندش و....

اینم آدم دیگه، چشه بیچاره؟🤔😡

استارتر جان، خیلی هم کار خوبی کردی، واسه زبانت خوبه، خیل هم با مزه است

فقط بهش ساعت بده بگو تو فلان ساعت ها زنگ نزن و تمام

1334
میگم انگلیسیت انقد خوبه ک زنگم بزنه کاملا صحبت میکنی?خوش بحالت  خخ

نه کامل نمیفهمم همه حرفاشو ولی تا حدی میفهمم. اخه خیلی لهجه دارن کمی سخته . ولی تایپ میکنه میفهمم.

چه خبرتونه؟!! چه خبرتونه؟! لرزه افتاد به تنم!!!! چندش و.... اینم آدم دیگه، چشه بیچاره؟🤔😡 ا ...

اره به نظر منم قیافش بانمکه.

من چون خودم سفیدم از اینجور قیافه های سبزه خیلی خوشم میاد. از سفید خوشم نمیاد.

1308
خونگرمی بخوره تو سرشون بیچاره خواهرم کلی خرجش کرد نهار و شامش و میداد دست تو جیبش نمیکرد مثل اینکه ر ...

با اتوبوس کجا میفرستادیدش؟؟ 😐

مگه نباید با هواپیما برمیگشت؟

حاجت روا شدم😍خداوند بر ما منت گذاشت و نعمتش را بر ما تمام کرد😍برای سلامتی نی نی توی دلم صلوات میفرستی لطفا 😍
میگفت کی میای هند و چی میخونی و دوست پسر داشتی و خانوادت میذارن با هندی ازدواج کنی و از این قبیل حرف ...

الهی😂😂😂این خیلی باحاله ردش نکنیا. بعدشم تو تاپیک قبلت گفته بودی دوس داری بری از ایران

1346