2726
عنوان

چکار کنم از موهام صاف و نرم بشن البته ب روش خانگی

| مشاهده متن کامل بحث + 22502 بازدید | 33 پست

اسی موهای من وحشت ناک خشک بود کوتاش کردم چندبارسس مایونزبا زرده تخم مرغ قاطی کردم زدم به م اام خیلی بهترشد دیگه وزوزی نمیشد بعدازاون دیگه دارم روغن کنجد طبیعی و کرچک میزنم بهش خیلی عالیه موهام خیلی تعغیرکرده منی ک موهام همیشه وزبود الان نرم و صاف شده یه بارم گل بابونه جوشوندم ابشو زدم موهام موند بعدش رفتم حموم اونم خیلی خوب بود

برای خوشبختیم صلوات بفرستید😍🤗
موهام از نظر خودم مشکلی نداره چنتا ارایشگاه رفتم پرسیدم یک و نیم ب بالاس بعدم همه بلااستثنا میگن ب ...

نه کس گفته واسه صافی دایمی درسته هزینه بالاس ولی دیگه برگشت نداره فقط میری ریشه موهاتو هر یکی دوسال یبار دوباره صاف میکنی . اگه ارایشگرت حرفه ای باشه برگشت نداره هیچم سرطان و اینا نداره

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردی که ابنطوری میگه کور بود روز اول ندید موهاتو ؟ چه بیخودن این مردهاااا اه درضمن دلت نسوزه یک پول حسابی بگیر برووو موهاتوو صاف کن خلاالص

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم
2728
مردی که ابنطوری میگه کور لود روز اول ندید موهاتو ؟ چه بیخودن این مردهاااا اه درضمن دلت نیوزه یک پول ...

نه از کجا موهای منو زیر چادر و روسری دیده قبل ازدواج

نه دلم ب حال پول اون نمیسوزه

دلم ب حال بدن خودم میسوزه

میگم بازم طبیعی باشه ضرر نداشته باشه

لطفن زود قصاوت نکنوتاپیکهارودبخون رو عصابه لطفا!!!!!

عزیزم من خوندم

ببین عزیز ی وقتایی ادم از فشار عصبی ک داره کوچیکترین حرف هم ناراحت میشه

این خانوم 32 ساله خیلی ناراحته نمیشه شوخی کرد باهاش

عزیزم من خوندم ببین عزیز ی وقتایی ادم از فشار عصبی ک داره کوچیکترین حرف هم ناراحت میشه این خانوم 3 ...

از حرف اون زنه ناراحت سدم لطفن تو تاپیک بهش بگو تو هم معلم سایت نیستی که امرو نهی میکنی 

تا برابر شیم عزیرم لطفا😅

سس مایونز چجوری کمی توضیح میدید

سس و ریختم تویه ظرف بازرده تخم مرغ مخلوط کردم بعد موهام و کمی خیس کردم زدم به موهام روسرم پلاستیک کشیدم بعد دوسه ساعت باشامپو ملایم شستمش موهام نرم نرم شد البته باید چندباراستفاده کنی تانتیجه بره

برای خوشبختیم صلوات بفرستید😍🤗
من همیشع وازلین میزنم خیلی ام خوبه.فقط به ساقه مو. نه همه جاش

عزیزم وازلین همش چربی و مواد نفتی لطفا نرن تو دراز مدت خیلی اثر بد داره

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤

وااای خانم باورت نمیشه من موهام حالت دار بود راستش هزینه کراتینه کردن از همه مهمتر وقت اینکه مراقبت‌های موهای کراتینه شده رو رعایت کنم اصلا نداشتم بعد موهام وز وزی بود گرانترین شامپوهای خریدم اثر نکرد یه شامپوی گیاهی از یه خانم خریدم  وااای به قیمت ارزون بخدا موهام هم صاف شد و هم وز نداره همیشه هم استفاده میکنم قیمتشم ارزونه چون از شهر دیگه برام میفرسته ده تا ده تا میخرم ک همیشه داشته باشم

خواستی میتونی شماهم سفارش بگیری ازش 

۰۹۰۲۶۷۴۴۶۳۹

انواع نرم کننده ها دارم ولی اون میگه لخت بشه خوب چکنم ک موهام حالت داره بخدا حسرت موهام میخورن خا ...

خب برو صاف کن گرونه که باشه پولشو ازش بگیر برو صاف کن دلت نسوزه چطور موی لهت نیخاد خرجم باید بکنه دیگه دلت نسو ه برا مرد 

2706