2726

سلام

لطفا راهی پیشنهاد بدید ک موهام نرم بشن

من از موی خودم راضیم ولی شوهرم میگه خیلی باد میکنه موهات

صاف و لخت کن

کراتینه هم ک خیلی گرونه و ضرر داره

میری حمام بعد شستن موی سرت با شامپو، با سرکه سیب بشور ده دقیقه صبر کن بشور

با روغن بادام بعد حمام چربش کن البته بگم ظاهر چرب نمی گیره ها روغن بادام سریع جذب میشه

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو صافی دایمی انجام بده هر چقدرم گران باشه ارزش داره چون موهات احیا میشه و واسه همیشه لَخت و شلاقی میشه. موارد خانگی جوابگو نیست

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄

ی پیجی هست تو اینستا زیر عکساش ماسکای طبیعی میذاره.برو ببین

من واسه شوره شو امتحان کردم نتیجه گرفتم

_Rojhano_Gallery

گویند کسان بهشت با حور خوشست'من گویم که آب انگور خوشست'این نقد بگیرو دست از آن نسیه بدار'کاواز دهل شنیدن از دور خوشست
وازلین خیلی عالیه. هرشب قبل خواب به مقدار کم وازلین بزن به موهات. هر دفعه ام که حموم رفتی شامپو نرم ...

انواع نرم کننده ها دارم

ولی اون میگه لخت بشه

خوب چکنم ک موهام حالت داره

بخدا حسرت موهام میخورن خاله هام

قبل حمام روغن سیاهدانه و یا کرچک میزنم

بعد در حمام فقط کف سر شامپو میزنم(ایورویشه) 

بعد نرم کننده مو میزنم به ساقه ها(همه نوع مارک استفاده کردم، الان شون میزنم و راضی ام) 

بعد حمام تو حوله میزارم دو ساعتی خشک شه

بعد باز میکنم و روغن نارگیل به ساقه ها میزنم، سشوار برس دار دارم با اون مثل شونه کردن سشوار میکشم نرم و صاف میشه، نه در حد شلاقی ها... 

چون کاملا موهای خشک و فری دارم که اگه این کارها رو نکنم مثل پشم گوسفند میشه😶

ولی با این کارها نرم و لطیفه

وازلین نزنی ها کچل میشی بخدا😐 خواهرانه ازت خواهش میکنم نزنی شبا قبل خواب ی مقدار کم روغن نارگیل و با گلاب و اب قاطی کن بزن ب موهات بباف عجیب موهات نرم و صاف میشه موهای من وز و اسیب دیدیس جواب داد ررو موهام

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤

اگه هم خواستی بگو بهت پیچ معرفی کنم ازشون مواد کراتینه بگیری خودت ببری ارایشگاه بزنی خرجش کمتر میشه

واسه گره های زندگیم یه صلوات بفرستین لطفا🌸اجرتون با فاطمه زهرا ❤
برو صافی دایمی انجام بده هر چقدرم گران باشه ارزش داره چون موهات احیا میشه و واسه همیشه لَخت و شلاقی ...

موهام از نظر خودم مشکلی نداره

چنتا ارایشگاه رفتم پرسیدم یک و نیم ب بالاس

بعدم همه بلااستثنا میگن بعد یکسال دوباره همونجوره

و اینکه دکتر پوست گفت سرطانزا هست 

2706