2703
2553

یه قابلمه اون بالای کابینت داریم که چن سالی یه بار میاد پایین و استفاده میشه. یه بار یواشکی متوجه شدم شوهرم تو اون پول گذاشته منم دویصت پنجاه برداشتم با نصف دیگه پول خودم رفتم دندونمو عصب کشی کردم . الان شوهرم فهمیده به شدت عصبانیه زنگ زده بهم دادوهوار میکنه میگه پول منو هر جور هست تا ظهر برگردون قسط دارم تکلیف چیه بچه ها  

مگه نباید پول دندون رو میداد؟؟؟؟؟

عصب کشی باید انجام بشه دیگه همسرت باید پولشو بده

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پولمو برگردون؟😑

وای اگه میدونستم‌نمیترکم یه حرفی میگفتم .....

الله اکبر

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2456

اگه اجازه میگرفتی بهتر نبود عایا؟حالا برو عصب دندونتو پس بده پولشو بگیر بده شوهر جان

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...

میترسم چیزی بگم ...

مگه پول منو تو دارید اگر دارید که نباید دست میزدی

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
2714
2706