1345
1341
عنوان

نصفه پول عصب کشیمو از قابلمه برداشتم

| مشاهده متن کامل بحث + 729 بازدید | 41 پست

گریه کن جیغ بزن وای دندونم دندونم تاپول بده وبفهمه ضروریه 

نه اینکه بدون هماهنگی پول برداری که تهش بشه ماجرا روی اون پول حساب کرده برای قسط

الانم بگیدکه پس انداز ندارید ونمیدونستید و یه معذرت خواهی کوچیک کنید خودش یه فکری میکنه

ایشون ازپنهان کاری شماناراحته

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
نمیخوام چن وقت پیش به شدت کتکم زد سرم ورم داره هنوز

حالا دوباره میاد سر این قضیه کتکت میزنه ، اکر میتونیذاز مامانت یا کس دیگه بگیر بهش بده صداش در نیاد

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
گریه کن جیغ بزن وای دندونم دندونم تاپول بده وبفهمه ضروریه  نه اینکه بدون هماهنگی پول برداری که ...

دندونمو باید هشت سال پیش درست میکردم خیلی درد وحشتناک کشیدم تو این پونزده روز تا عصب کشیو دکتر تموم کرد

استارتر یه جوری سرزنشت میکنن که چرا اجازه نگرفتی انگار خودشون هیچ اشتباهی نمیکنن 😒 اما من میگم خوب کردی مردی که کتک بزنه حقشه

کاش دل ادم هم عین دماغ بود، وقتی میگرفت فین میکردی وا میشد   
1307
دندونمو باید هشت سال پیش درست میکردم خیلی درد وحشتناک کشیدم تو این پونزده روز تا عصب کشیو دکتر تموم ...

عصب کشی بدون قاب گرفتن فایده نداره

بفکر پول قاب گرفتنش باش

اینبار با هماهنگی قبلی

استارتر یه جوری سرزنشت میکنن که چرا اجازه نگرفتی انگار خودشون هیچ اشتباهی نمیکنن 😒 اما من میگم خوب ...

اخه مشکل اینجاست الان عصبانی میاد خونه دوباره استارتر کتک میخوره!!!!این وسطم فقط پسرشه که اذیت میشه و روی شخصیت و اینده اش تاثیر میزاره!

شوهر استارتر نرمال نیست استارترم اصلا با سیاست رفتار نمیکنه که تنش و درگیری رو به حداقل برسونه

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
دندونمو باید هشت سال پیش درست میکردم خیلی درد وحشتناک کشیدم تو این پونزده روز تا عصب کشیو دکتر تموم ...

اشتباه کردی تواین هشت سال نرفتی دکتر بازور ازش پول میگرفتی ازپدرش پول میگرفتی

1308
اخه مشکل اینجاست الان عصبانی میاد خونه دوباره استارتر کتک میخوره!!!!این وسطم فقط پسرشه که اذیت میشه ...

اصلا درک نمیکنم چرا همیشه زنا باید مراقب کارا و رفتاراشون باشن چرا زنا باید سیاست داشته باشن چرا نمیگیم یه بارم که شده مرد مراقب باشه اگه بیمارن اگه زن داری بلد نیستن ازدواج نکنن دختر مردم از زیر بوته که نیومده من اگه مادر اون پسر بودم دستاشو میشکوندم تا باشه دیگه دختر مردم رو کتک نزنه بیایم زن داری رو اگه پسردار شدیم بهشون یاد بدیم

اصلا درک نمیکنم چرا همیشه زنا باید مراقب کارا و رفتاراشون باشن چرا زنا باید سیاست داشته باشن چرا نمی ...

عزیزم اگه به من بود میگفتم دو تا هم بزن تو گوش شوهرت فردا هم برو پزشکی قانونی شکایت کن که کتکت زده مهریت رو هم بزار اجرا دهنشو سرویس کن!بعدم طلاق بگیر زندگی جدیدتو شروع کن!

ولی خب استارتر میکنه چنین کاری رو؟؟؟وقتی شرایطش رو نداره باید مدارا کنه دیگه!خودش و شوهرش هیچی مراعات بچه رو باید بکنن تو محیط پرتنش بزرگ نشه!وگرنه شعار دادن راحته وقتی تو زندگی دیگران نیستیم!

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  
عزیزم اگه به من بود میگفتم دو تا هم بزن تو گوش شوهرت فردا هم برو پزشکی قانونی شکایت کن که کتکت زده م ...

آخییییییش اینارو که گفتی دلم خنک شد 😂 من نمیگم طلاق بگیره ولی خب خوب میشد اگه ادمش میکرد با همون مهریه، فعلا که شوهره نه مراعات زنش رو میکنه نه بچه بیچاره استارتر این وسط باید از خود گذشتگی کنه 😞

1346