1345
1353

یه قابلمه اون بالای کابینت داریم که چن سالی یه بار میاد پایین و استفاده میشه. یه بار یواشکی متوجه شدم شوهرم تو اون پول گذاشته منم دویصت پنجاه برداشتم با نصف دیگه پول خودم رفتم دندونمو عصب کشی کردم . الان شوهرم فهمیده به شدت عصبانیه زنگ زده بهم دادوهوار میکنه میگه پول منو هر جور هست تا ظهر برگردون قسط دارم تکلیف چیه بچه ها  

مگه نباید پول دندون رو میداد؟؟؟؟؟

عصب کشی باید انجام بشه دیگه همسرت باید پولشو بده

الحمدلله الذي جَعَلنا مِن المُتِمَسِّكين بِولايةِ مولانا أميرالمؤمنين علي ابن ابيطالب عليه السلام ❤❤ الی متی احار فیک یا مولای یا صاحب الزمان(عج)❤❤من زنده ام به عشق تو یا صاحب الزمان ،،،، ادرکنی❤❤❤

پولمو برگردون؟😑

وای اگه میدونستم‌نمیترکم یه حرفی میگفتم .....

الله اکبر

دنیامثل مادرت نیست که ظهرسرش داد بکشی و شب واسه شام صدات کنه دنیا ولت میکنه تا از گشنگی بمیری!!!

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

اگه اجازه میگرفتی بهتر نبود عایا؟حالا برو عصب دندونتو پس بده پولشو بگیر بده شوهر جان

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی چیزی نیست که لب طاقچه ی عادت از یاد من و تو برود.  

میترسم چیزی بگم ...

مگه پول منو تو دارید اگر دارید که نباید دست میزدی

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍
1348

خوب نباید بی اطلاع برمیدارشتی الان خودتت بزار جای شوهرت

دخترم منتظرتم تو با آومدنت دلم شاد میکنی سالهاس دلم خواهرمیخاست وختی خواهرها میدیم حسرت میخوردم ولی الان هم من خواهر دارم هم دخترم 
1226
1346