2726

شماام پاشو حس میکنین؟؟😍

واسه من مخصوصا شبا پاهاشو تو پهلوهام حسابی فشارمیده اوایل به شوهرم میگفتم فک میکرد الکی میگم تا دیشب گفتم دست بذار دست گذاشت گفت خدایا ببین میتونم قشنگ اندازو پاشو بفهمم چقده😍😂

البته قبول دارم که دخمل منم کمی شیطونه ووقتی وجود باباشو حس میکنه بیشتر تکون میره وکجوراست میشه

(ازهمین الان لوس بابایی شده)(میترسم جای منوتو دل شوهرم بگیره😭)

یا مثلا گاهی اوقات خودشوفشااااار میده به جلو انگارکه جاش تنگه

اوه اوه نگم از سکسکه هااااااش😍😍هرشب فک کنم تا پنج دیقه یا بیشتر من باید منتظربمونم تا تموم بشه که بتونم بخوابم😂

شماام بگید که کدوم لحظه هاش براتون شیرینه😍

کدومش بیشتر یادتون میمونه؟؟؟

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559

خوش بحالت انقد دوس دارم تحربه کنم‌این حسو

مگه بچه سکسکه کنه تو متوجه میشی😂

میگم بچه  اون تو مکان سرو دست و پاهاش  هرچند وقت جابجا میشه؟تومتوجه میشی که مثلا سروته شه😂

I am a queen because I have a cute mad king

چقدر شیرینه خدا حفظش کنه براتون

من هفتم پایینه 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من تو هفته 29 ام و تا این حد واضح حس نمیکنم اینکه تکون میده کجاشه .

فقط میفهمم که داره وول میخوره . و جالبه باباش که دست میذاره. که حسش کنه کلا ساکت و اروم و بی حرکت میشه . مثلا میخواد بگه خیلی دختر خوبی ام!!!

2728

اخ گفتییی وروجک من الان داره پاهاشو فرومیکنه تو شکمم دست شوهرموگذاشتم روشکمم انقدر محکم اینکارو میکنه بیدارش کرد😂😂

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

نی نی منم کف پاهاشو تو پهلوم فشار میده، آرنج ها شو اطراف نافم...  یه چیز تیز کوچولو میاد بیرون😍

باباش دوس نداره زیاد لمسش کنه، میگه منم شکمم درد میگیره😅  اما هر ساعت از شبانه روز بهش دست بزنی واکنش نشون میده، شاید کلا هم تو 24 ساعت، 4 ساعت آروم باشه😐

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خوش بحالت انقد دوس دارم تحربه کنم‌این حسو مگه بچه سکسکه کنه تو متوجه میشی😂 میگم بچه  اون تو ...

اره سکسکه خیلی واضحه

اره ادم قشنگ متوجه تغییر حالتش میشه

انشالاکه تجربه میکنی😍

تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. حرفتو ناشناس بزن https://harfeto.timefriend.net/607997559
من تو هفته 29 ام و تا این حد واضح حس نمیکنم اینکه تکون میده کجاشه . فقط میفهمم که داره وول میخوره . ...

دختر منم اوایل همینطور بود 

ولی الان که دستشو میزاره چند برابر شیطونی میکنه همچین فشار میده خودشو زیر دست باباش انگار میخواد بیاد بیروون😬

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
من تو هفته 29 ام و تا این حد واضح حس نمیکنم اینکه تکون میده کجاشه . فقط میفهمم که داره وول میخوره . ...

ای جون دلمممممممم

این دخترا خیلی بلان خواهر بخدا میخوان بیان جای مارو بگیرن ولی کور خوندن😂

شاید شوهرت دستش سنگین باشه یا خیلی فشار بده موقع گذاشتن دستش که اون اروم میشه درغیراین صورت همون حدس تو درسته😂😂

حالانی نی من باباش دست میذاره به قول شوهرم میگه داره کوردی میرقصه😂😂😂

من که کلللللللللللی گریه کردم وقتی برای اولین بار تکون خورد،خیلی ذوق کرده بودم.

اخییییی

مابین خودمون میگیم اولین تکونش روی هرکی باشه شبیه اون میشه اولین بار که تکون خورد من داشتم گلزارو میدیدم😂😂

اخ گفتییی وروجک من الان داره پاهاشو فرومیکنه تو شکمم دست شوهرموگذاشتم روشکمم انقدر محکم اینکارو میکن ...

ای ای دیونن معلوم نیست اون‌تو چیکارمیکنن اصلا😂

2706