2726

الان داشتم براي صبحانه گوجه خيار ميخوردم براي اولين بار در عمر با بركتم 

همكارم زد تو ذوقم كه سردي نخور اول صبح😢😢😢

كوفتم شد

خواهش میکنم مرتبط با موضوع تاپیک نظر بدید ممنون

فعلا خوردن گرمیجات تو این هوا ممنوعه... 

پختیم بابا😢

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😄😄😄😄خیلی حال گیریه داری چیزی میخوری یکی بیاد بگه نخور ضرر داره

اوه اوه اونم منننن الان  دلم ميخواد بالا بيارم حالم از گوجه و خيار بهم ميخوره

اره ضرر داره چون خیارگوجه پنیر و گیاه چای هرچهارتاسردی هستن. ولی خب خوشمزست چاره چیه. باهاشون عسل یا ...

من پنير نميخورم اصلا

حالا بخور بعدش چای نبات بخور

سعی کن ی چیزی باهاش بخوری ک طبع سردشو خنسی کنه مثل نعنا گردو 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
حالا بخور بعدش چای نبات بخور سعی کن ی چیزی باهاش بخوری ک طبع سردشو خنسی کنه مثل نعنا گردو 

الان تو چاييم زنجبيل و دارچين ريختم

الان تو چاييم زنجبيل و دارچين ريختم

خوبه دیگ سردیت نمیکنه

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
بابا بخورید بره تو این گرونی مگه غیر از اینا چیزی گیر میاد والا ما که همش همینا را میخوریم بقیه ش ما ...

اصلا من بد غذام خيلي چيزا نمي خورم 

من پنیر و گوجه و خیارو با زیره میخورم‌ اسیاب کردم ریختم توی نمک پاش. فسقلی هامم عادت کردن با زیره میخورن،،شوهرم میگه بچه رو چه به زیره🤣

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
2706